Ocak Tipi:
Ocak Yapısı:
Davlumbaz Tipi:
Fırın Hacmi:
Fırın Fonksiyon Sayısı:
9
Ocak Sınıfı:
Davlumbaz Sınıfı:
Fırın Enerji Sınıfı:
A+

Ferre Steamart Siyah Ankastre Set SC405-WFA + QEP64CS + D063-SA Fiyatları

Ferre FryArt Artline Steam QEP64CS - SC405-WFA - D063-SA 9 Prog. Dijital Turbo Ank. Set - Siyah

Satıcı: Makroreyon

30.393,09 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

1 30393.09
Ferre Fryart Artline Steam Qep64cs - Sc405-Wfa - D063-Sa 9 Prog. Dijital Turbo Ank. Set - Siyah

Satıcı: Atriko

31.360,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

2 31360.00
Ferre Fryart Artline Steam QEP64CS - SC405-WFA - D063-SA 9 Prog. Dijital Turbo Ank. Set - Siyah

Satıcı: MEGAANKASTRE | 3 yorum

32.000,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

3 32000.00
Ferre FryArt Artline Steam QEP64CS - SC405-WFA - D063-SA 9 Prog. Dijital Turbo Ank. Set - Siyah

Satıcı: BEYAZ ÇARŞI

32.199,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

4 32199.00
Ferre Fryart Artline Steam QEP64CS - SC405-WFA - D063-SA 9 Prog. Dijital Turbo Ank. Set - Siyah

Satıcı: biankastre | 3 yorum

32.295,12 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

5 32295.12
Ferre Fryart Artline Steam Qep64cs - Sc405-Wfa - D063-Sa 9 Prog. Dijital Turbo Ank. Set - Siyah

Satıcı: Makroreyon

32.792,70 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

6 32792.70
Ferre FryArt Artline Steam QEP64CS - SC405-WFA - D063-SA 9 Prog. Dijital Turbo Ank. Set - Siyah

Satıcı: biankastre

33.590,96 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

7 33590.96
Ferre STEAMART-FRYART-SILENTART Serisi Siyah Set (SC405-WFA + QEP64CS +D063-SA ) - Döküm Izgara / 65 cm Ocak

Satıcı: AnkastreGO

35.030,45 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

8 35030.45
Ferre Siyah Ankastre Set (D063 SA - SC405 WFA - QEP64CS Fryart Steam & Airfry )

Satıcı: Acarlar Online

42.250,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

58 dk önce

9 42250.00

Ferre Steamart Siyah Ankastre Set SC405-WFA + QEP64CS + D063-SA Fiyat Geçmişi

Ferre Steamart Siyah Ankastre Set SC405-WFA + QEP64CS + D063-SA Temel Özellikleri

9
A+
Davlumbaz Kademe Sayısı:
4 kademe

Ferre Steamart Siyah Ankastre Set SC405-WFA + QEP64CS + D063-SA Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

FIRIN ÖZELLİKLERİ

• Fırın Ürün Kodu QEP64CS
• Fırın Fonksiyon Sayısı 9
• Fırın Hacmi 78 lt
• Fırın Enerji Sınıfı A+
• Fırın Kapak Sayısı 1
• Air Fryer Fonksiyonu Var
• Zamanlayıcı Var
• Aydınlatma Var
• Saat Var
• Fırın Rengi Siyah

OCAK ÖZELLİKLERİ

• Ocak Ürün Kodu SC405-WFA
• Ocak Yapısı Seramik Cam Ocak
• Ocak Tipi Gazlı Ocak
• Ocak Sınıfı 65 cm
• Ateşleme Tipi Düğmeden Ateşleme
• Gaz Emniyeti Var
• LPG Uyumu Var
• Ocak Isı Kademesi 9
• Ocak Izgara Tipi Tekli Izgara
• Izgara Malzemesi Demir Döküm Izgara
• Gazlı Göz Var
• Göz Adedi 4
• Wok Gözü Var
• Wok Gözü Adedi 1
• Elektrikli Göz Yok
• Küçük Göz Adedi 1
• Orta Göz Adedi 2
• Toplam Göz Adedi 4
• Ocak Düğme Tipi Dairesel Düğme
• Düğme Konumu Yandan Düğmeli
• Ocak Yüzeyi Cam
• Ocak Rengi Siyah

DAVLUMBAZ/ASPİRATÖR ÖZELLİKLERİ

• Davlumbaz Ürün Kodu D063-SA
• Davlumbaz Tipi Duvar Tipi
• Davlumbaz Şekli Eğimli
• Davlumbaz Sınıfı 60 cm
• Davlumbaz Kontrol Tipi Dokunmatik
• En Yüksek Emiş 450 m³/sa
• En Düşük Ses 36 dB
• Davlumbaz Kademe Sayısı 4 kademe
• Davlumbaz Enerji Sınıfı A+
• Davlumbaz Rengi Siyah
• Davlumbaz Yüksekliği 877 mm
• Davlumbaz Genişliği 595 mm
• Davlumbaz Derinliği 415 mm

Ferre Steamart Siyah Ankastre Set SC405-WFA + QEP64CS + D063-SA Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.