Ocak Tipi:
Ocak Yapısı:
Davlumbaz Tipi:
Fırın Hacmi:
Fırın Fonksiyon Sayısı:
8
Ocak Sınıfı:
Davlumbaz Sınıfı:
Fırın Enerji Sınıfı:
A

Kumtel Siyah Ankastre Set KO-40 TAHDF + B66 - SF2 (DDT) + DA6-835 Fiyatları

Kumtel B66-Sf2 (Ddt) - Ko-40 Tahdf - Da6-835 Siyah Ankastre Set

Satıcı: KUTLAY TİCARET

15.052,80 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

1 15052.80
Kumtel Siyah Cam Dijital / Dokunmatik Ankastre Set - 8 Programlı (KO-40 TAHDF Ocak B66 - Sf2 Ddt Fırın DA6-835 Davlumbaz)

Satıcı: Adilstore

15.469,09 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

2 15469.09
KUMTEL Siyah Cam Digital / Dokunmatik Ankastre Set - 8 Prog

Satıcı: BORAKS

16.179,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

3 16179.00
Kumtel B66-SF2 (DDT) - KO-40 TAHDF - DA6-835 Siyah Ankastre Set

Satıcı: UmutTicaret

16.223,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

24 dk önce

4 16223.00
Kumtel B66-SF2 AT 4PRO - KO-40TAHDF - DA6-835 Rustik Siyah Ankastre Set

Satıcı: kumtelturkiye

16.239,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

24 dk önce

5 16239.00
KUMTEL Kristal Plus Siyah Cam Ankastre Set

Satıcı: ADİLSTORE

16.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

6 16999.00
Kumtel Siyah Cam Dijital / Dokunmatik Ankastre Set - 8 Programlı (Ko-40 Tahdf Ocak B66 - Sf2 Ddt Fırın Da6-835 Davlumbaz)

Satıcı: KUTLAY TİCARET

17.023,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

7 17023.10
Kumtel Siyah Cam Dijital / Dokunmatik Ankastre Set - 8 Programlı (KO-40 TAHDF Ocak B66 - Sf2 Ddt Fırın DA6-835 Davlumbaz)

Satıcı: BORAKS

19.089,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

8 19089.00
Kumtel Rustik Siyah Cam Ankastre Set (DA6-835 Davlumbaz KO-40 TAHDF Ocak B66-SF2 Fırın)

Satıcı: İHTİYAÇ MESELESİ

20.599,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

9 20599.00

Kumtel Siyah Ankastre Set KO-40 TAHDF + B66 - SF2 (DDT) + DA6-835 Fiyat Geçmişi

Kumtel Siyah Ankastre Set KO-40 TAHDF + B66 - SF2 (DDT) + DA6-835 Temel Özellikleri

8
A
Davlumbaz Kademe Sayısı:
3 kademe

Kumtel Siyah Ankastre Set KO-40 TAHDF + B66 - SF2 (DDT) + DA6-835 Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

FIRIN ÖZELLİKLERİ

• Fırın Ürün Kodu B66 - SF2 (DDT)
• Fırın Fonksiyon Sayısı 8
• Fırın Hacmi 57 lt
• Fırın Enerji Sınıfı A
• Fırın Kapak Sayısı 1
• Zamanlayıcı Var
• Aydınlatma Var
• Saat Var
• Fırın Rengi Siyah

OCAK ÖZELLİKLERİ

• Ocak Ürün Kodu KO-40 TAHDF
• Ocak Yapısı Seramik Cam Ocak
• Ocak Tipi Gazlı Ocak
• Ocak Sınıfı 60 cm
• Ateşleme Tipi Düğmeden Ateşleme
• Gaz Emniyeti Var
• LPG Uyumu Var
• Ocak Izgara Tipi Tekli Izgara
• Izgara Malzemesi Emaye Izgara
• Gazlı Göz Var
• Göz Adedi 4
• Wok Gözü Yok
• Elektrikli Göz Yok
• Küçük Göz Adedi 1
• Orta Göz Adedi 2
• Büyük Göz Adedi 1
• Toplam Göz Adedi 4
• Ocak Düğme Tipi Dairesel Düğme
• Düğme Konumu Yandan Düğmeli
• Ocak Yüzeyi Cam
• Ocak Rengi Siyah

DAVLUMBAZ/ASPİRATÖR ÖZELLİKLERİ

• Davlumbaz Ürün Kodu DA6-835
• Davlumbaz Tipi Duvar Tipi
• Davlumbaz Şekli Eğimli
• Davlumbaz Sınıfı 60 cm
• Davlumbaz Kontrol Tipi Dokunmatik
• En Yüksek Emiş 650 m³/sa
• Davlumbaz Kademe Sayısı 3 kademe
• Davlumbaz Rengi Siyah

Kumtel Siyah Ankastre Set KO-40 TAHDF + B66 - SF2 (DDT) + DA6-835 Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.