Ocak Tipi:
Ocak Yapısı:
Davlumbaz Tipi:
Fırın Hacmi:
Ocak Sınıfı:
Davlumbaz Sınıfı:
Fırın Genişliği:
595 mm
Fırın Enerji Sınıfı:
A

Silverline Gri Ankastre Set CS5700E6S01 + BO65P4S01 + 3481 Fiyatları

Silverline Gri Cam Ankastre Set Bo65p4s01-Cs5700e6s01-3481 Flam Gri (Buhar Ve Airfryer Özellikli Fırın)

Satıcı: Galeribeyaz

35.967,70 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

1 35967.70
Silverline Gri Cam Ankastre Set Bo65p4s01-Cs5700e6s01-3481 Flam Gri (Buhar Ve Airfryer Özellikli Fırın)

Satıcı: Sanalesya

35.967,70 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

2 35967.70
Silverline Gri Cam Ankastre Set BO65P4S01-CS5700E6S01-3481 A Enerji Sınıfı Modern Tasarım Fırın

Satıcı: AnkastReyon

36.270,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

3 36270.00
Silverline BO65P4S01 - CS5700E6S01 - 3481 Flam Gri Cam Ankastre Set

Satıcı: sullu

36.500,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

4 36500.00
Silverline Gri Cam Ankastre Set BO65P4S01-CS5700E6S01-3481 A Enerji Sınıfı Modern Tasarım Fırın

Satıcı: Nekaticaret

36.735,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

5 36735.00
Silverline Gri Cam Ankastre Set BO65P4S01-CS5700E6S01-3481 Flam Gri (Buhar ve Airfryer Özellikli Fırın)

Satıcı: Galeribeyaz

37.129,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

6 37129.00
Silverline Gri Cam Ankastre Set BO65P4S01-CS5700E6S01-3481 Flam Gri (Buhar ve Airfryer Özellikli Fırın)

Satıcı: sanaleşya

37.129,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

7 37129.00
Silverline Gri Cam Ankastre Set BO65P4S01-CS5700E6S01-3481 Flam Gri (Buhar ve Airfryer Özellikli Fırın)

Satıcı: GaleriBeyaz

37.698,24 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

8 37698.24
Silverline Gri Cam Ankastre Set BO65P4S01-CS5700E6S01-3481 Flam Gri (Buhar ve Airfryer Özellikli Fırın)

Satıcı: Sanaleşya

37.698,25 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

9 37698.25
Silverline BO65P4S01 - CS5700E6S01 - 3481 Flam Gri Cam Ankastre Set

Satıcı: narteshop

39.500,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

10 39500.00
Silverline Gri Cam Ankastre Set BO65P4S01-CS5700E6S01-3481 Flam Gri (Buhar ve Airfryer Özellikli Fır

Satıcı: Sanal Eşya

41.034,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

11 41034.00
Silverline Gri Cam Ankastre Set BO65P4S01-CS5700E6S01-3481 Flam Gri (Buhar ve Airfryer Özellikli Fır

Satıcı: Galeri Beyaz

41.059,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

12 41059.00

Silverline Gri Ankastre Set CS5700E6S01 + BO65P4S01 + 3481 Fiyat Geçmişi

Silverline Gri Ankastre Set CS5700E6S01 + BO65P4S01 + 3481 Temel Özellikleri

595 mm
A

Silverline Gri Ankastre Set CS5700E6S01 + BO65P4S01 + 3481 Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

FIRIN ÖZELLİKLERİ

• Fırın Ürün Kodu BO65P4S01
• Fırın Hacmi 72 lt
• Fırın Enerji Sınıfı A
• Fırın Enerji Tüketimi 0.81 kWh/Çevrim
• Fırın Kapak Sayısı 1
• Zamanlayıcı Var
• Izgara Var
• Aydınlatma Var
• Fırın Rengi Gri
• Fırın Yüksekliği 595 mm
• Fırın Genişliği 595 mm
• Fırın Derinliği 556 mm

OCAK ÖZELLİKLERİ

• Ocak Ürün Kodu CS5700E6S01
• Ocak Yapısı Seramik Cam Ocak
• Ocak Tipi Gazlı Ocak
• Ocak Sınıfı 60 cm
• Ateşleme Tipi Düğmeden Ateşleme
• Gaz Emniyeti Var
• Ocak Izgara Tipi Tekli Izgara
• Izgara Malzemesi Emaye Izgara
• Gazlı Göz Var
• Göz Adedi 4
• Wok Gözü Yok
• Elektrikli Göz Yok
• Küçük Göz Adedi 1
• Orta Göz Adedi 2
• Büyük Göz Adedi 1
• Toplam Göz Adedi 4
• Ocak Düğme Tipi Dairesel Düğme
• Düğme Konumu Yandan Düğmeli
• Ocak Yüzeyi Cam
• Ocak Rengi Gri
• Ocak Yüksekliği 55 mm
• Ocak Genişliği 590 mm
• Ocak Derinliği 520 mm

DAVLUMBAZ/ASPİRATÖR ÖZELLİKLERİ

• Davlumbaz Ürün Kodu 3481
• Davlumbaz Tipi Duvar Tipi
• Davlumbaz Şekli Eğimli
• Davlumbaz Sınıfı 60 cm
• Davlumbaz Kontrol Tipi Dokunmatik
• En Yüksek Emiş 281 m³/sa
• En Yüksek Ses 58 dB
• Davlumbaz Enerji Sınıfı D
• Sıvı Dinamiği Verimlilik Sınıfı E
• Yağ Süzme Verimlilik Sınıfı G
• Aydınlatma Verimlilik Sınıfı B
• Davlumbaz Enerji Tüketimi 69 kWh/yıl
• Davlumbaz Rengi Gri
• Davlumbaz Yüksekliği 650 mm
• Davlumbaz Genişliği 596 mm
• Davlumbaz Derinliği 340 mm

Silverline Gri Ankastre Set CS5700E6S01 + BO65P4S01 + 3481 Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.