Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Hims Hcdks-22 22Kw Tip 2 Soketli 5M Kablolu Siyah Smart Elektrikli Araç Şarj Istasyonu
Satıcı: AEM AKPINAR
34.200,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önce
1 34200.00
Hims 22kW Elektrikli Araç Şarj İstasyonu 5m Kablolu Smart EV Charger Siyah | Ultra HD Ekran, Şarj Geçmişi Takibi, RFID, Type 2, Trifaze Duvar Tipi (HCDKS-22) Satıcı: elektromarketimcom
35.090,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯28 dk önce
2 35100
Hims Siyah 22kW 5m Kablolu Smart Elektrikli Araç Şarj İstasyonu Satıcı: elektromarketim - Hims
35.090,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 saat önce
3 35090.00
Hims 22kW Tip 2 Soketli 5m Kablolu Beyaz Smart Elektrikli Araç Şarj İstasyonu Satıcı: elektromarketim - Hims
35.090,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 saat önce
4 35090.00
Hims 22Kw Destekli 5M Kablolu Smart Siyah Elektrikli Araç Şarj İstasyonu Hcdks-22
Satıcı: elektromarketim
35.090,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önce
5 35090.00