Askı Tipi:
Vesa Desteği:
Yok
Yükseklik Ayarı:
Var
Yukarı-Aşağı Eğme (Tilt):
Var
Yatay-Dikey Döndürme (Pivot):
Yok
Sol-Sağ Döndürme (Swivel):
Var
Taşıma Kapasitesi:
13 kg
Ön-Arka Hareket:
Yok

Everest PRJ-187 Projeksiyon Askı Aparatı Fiyatları

Everest Prj 187 63 102Cm Siyah 360 45Derece 13Kg Teleskopik Proje

Satıcı: bykalite

779,26 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

46 dk önce

1 779.26
Everest Prj 187 63 102Cm Siyah 360 45Derece 13Kg Teleskopik Proje

Satıcı: herbirivar

858,61 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

46 dk önce

2 858.61
Everest PRJ-187 63-102cm Siyah 360-45derece 13kg Teleskopik Projeksiyon Askı Aparatı

Satıcı: Lunatic Gamer Shop

929,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

20 dk önce

3 939
Everest Prj-187 Teleskopik Projeksiyon Askı Aparatı

Satıcı: Anka Bilgisayar

954,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

47 dk önce

4 954.20
Everest Prj-187 63-102Cm Teleskopik Aski Apara

Satıcı: Uzmanlar Bilgisayar

967,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

57 dk önce

5 967.90
Everest PRJ-187 Teleskopik Projeksiyon Askı Aparatı

Satıcı: MERT-ER ELEKTRONİK

1.138,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

6 1138.07
Everest PRJ-187 Teleskopik Projeksiyon Askı Aparatı

Satıcı: Aytticaret

1.222,49 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

7 1222.49
EVEREST PRJ-187 PROJEKSİYON ASKI APARATI TELESKOPİK 63-102 CM

Satıcı: Ozkoseelektronik

1.236,67 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

8 1236.67
Everest Prj-187 63-102Cm Siyah 360-45 Derece 13Kg Teleskopik Projeksiyon Askı Aparatı

Satıcı: pazareyle

1.257,73 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

9 1257.73
Everest PRJ-187 Projeksiyon Askı Aparatı (63 cm - 102 cm - 360 - 45 Derece - 13 Kg)

Satıcı: Core Bilgisayar

1.785,51 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

17 dk önce

10 1785.51

Everest PRJ-187 Projeksiyon Askı Aparatı Fiyat Geçmişi

Everest PRJ-187 Projeksiyon Askı Aparatı Temel Özellikleri

Yok
Var
Yok
Var
13 kg
Yok
Kablo Kanalı:
Yok
Laptop Standı:
Yok

Everest PRJ-187 Projeksiyon Askı Aparatı Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

HAREKET ÖZELLİKLERİ

• Yükseklik Ayarı Var
• Yükseklik Ayarı Ölçüsü 102 cm
• Yukarı-Aşağı Eğme (Tilt) Var
• Tilt Açısı (-) -45º
• Yatay-Dikey Döndürme (Pivot) Yok
• Sol-Sağ Döndürme (Swivel) Var
• Swivel Açısı ±180º
• Ön-Arka Hareket Yok

MONTAJ ÖZELLİKLERİ

• Laptop Standı Yok
• Çoklu Cihaz Desteği Yok
• Vesa Desteği Yok
• Taşıma Kapasitesi 13 kg

TASARIM VE ÖLÇÜLER

• Kablo Kanalı Yok
• Amortisörlü Yapı Yok
• Malzeme Metal
• Renk Seçenekleri Siyah

Everest PRJ-187 Projeksiyon Askı Aparatı Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.