Askı Tipi:
Monitör/TV Aralığı:
32-55 inç
Vesa Desteği:
Var
Yükseklik Ayarı:
Var
Yukarı-Aşağı Eğme (Tilt):
Yok
Yatay-Dikey Döndürme (Pivot):
Yok
Sol-Sağ Döndürme (Swivel):
Yok
Taşıma Kapasitesi:
50 kg

Everest TK-10 TV Askı Aparatı Fiyatları

Tk-10 32"-55" Lcd-Led Tv Askı Aparatı Lcd A Everest Sabitaskı264

Satıcı: Popidima

221,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

1 221.60
Everest Tk-10 32"-55" Lcd-Led Tv Askı Aparatı Lcd A Aaskı8260

Satıcı: Popidima

221,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

2 221.60
Everest Tk 10 32 55 Lcd Led 32" 55" İnç Tv Askı Aparatı

Satıcı: growingshopping

239,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

25 dk önce

3 239.00
Everest Tk 10 32" 55" Lcd Led Tv Askı Aparatı

Satıcı: growingshopping

250,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

25 dk önce

4 250.00
TECHCG Tk-10 32"-55" İle Uyumlu Lcd-led Tv Askı Aparatı Lcd A Everest

Satıcı: HLL Prime

299,99 TL + Kargo

Siteye Git ❯

20 dk önce

5 309.99
TECHCG Everest Tk-10 32"-55" Lcd-led Tv Askı Aparatı Lcd A İle Uyumlu

Satıcı: HLL Prime

299,99 TL + Kargo

Siteye Git ❯

26 dk önce

6 309.99
Everest Tk-10 Sabit LCD-LED TV Askı Aparatı 32-55 inç Ekran Boyutu için Güçlü Montaj

Satıcı: KUTLAR GRUP | 1663 yorum

309,48 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

26 dk önce

7 309.48
Everest Tk-10 Sabit LCD-LED TV Askı Aparatı 32-55 inç Ekran Boyutu için Güçlü Montaj

Satıcı: Hepsiburada | 1663 yorum

397,70 TL + 49,90 TL Kargo

Siteye Git ❯

26 dk önce

8 407.7
Everest Tk-10 32''-55'' Lcd-Led Tv Askı Aparatı

Satıcı: onlinealisverisyap

515,37 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

9 515.37
Everest TK-10 32"-55" Lcd-Led Tv Askı Aparatı

Satıcı: onlinealisverisyap

521,79 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

10 521.79
Everest TK-10 32"-55" Lcd-Led Tv Askı Aparatı

Satıcı: ZMTEKNOLOJİ

538,02 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

11 538.02
EVEREST 55" TK-10 Sabit Televizyon Askı Aparatı

Satıcı: Hızlı Stok

791,39 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

12 791.39

Everest TK-10 TV Askı Aparatı Fiyat Geçmişi

Everest TK-10 TV Askı Aparatı Temel Özellikleri

32-55 inç
Var
Yok
50 kg
Ön-Arka Hareket:
Yok
Kablo Kanalı:
Yok
Laptop Standı:
Yok

Everest TK-10 TV Askı Aparatı Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

• Cihaz Desteği TV
• Kullanım Alanı Duvar
• Askı Tipi Sabit
• Montajsız Kullanım Yok

HAREKET ÖZELLİKLERİ

• Yükseklik Ayarı Var
• Yukarı-Aşağı Eğme (Tilt) Yok
• Yatay-Dikey Döndürme (Pivot) Yok
• Sol-Sağ Döndürme (Swivel) Yok
• Ön-Arka Hareket Yok

MONTAJ ÖZELLİKLERİ

• Monitör/TV Aralığı 32-55 inç
• Laptop Standı Yok
• Çoklu Cihaz Desteği Yok
• Vesa Desteği Var
• Taşıma Kapasitesi 50 kg

TASARIM VE ÖLÇÜLER

• Kablo Kanalı Yok
• Amortisörlü Yapı Yok
• Malzeme Metal
• Renk Seçenekleri Siyah

Everest TK-10 TV Askı Aparatı İle En Çok Karşılaştırılan Askı Aparatları

Everest TK-10 TV Askı Aparatı Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.