Askı Tipi:
Monitör/TV Aralığı:
40-85 inç
Vesa Desteği:
Var
Yükseklik Ayarı:
Var
Yukarı-Aşağı Eğme (Tilt):
Yok
Yatay-Dikey Döndürme (Pivot):
Yok
Sol-Sağ Döndürme (Swivel):
Yok
Taşıma Kapasitesi:
50 kg

Everest TK-4085 TV Askı Aparatı Fiyatları

Everest TK-4085 40-85 VESA 300x300-400x400-600x400 MAX 50kg (640mm)

Satıcı: Hepsiburada | 620 yorum

496,66 TL + 49,90 TL Kargo

Siteye Git ❯

24 dk önce

1 506.66
Everest TK-4085 40-85 VESA 300x300-400x400-600x400 MAX 50kg (640mm)

Satıcı: Segment Store

517,87 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

2 517.87
Everest Tk-4085 40"-85" Vesa 300X300-400X400-600X400 Max 50Kg

Satıcı: Uzmanlar Bilgisayar

544,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

3 544.50
Everest Tk-4085 40"-85" Vesa 300X300-400X400-600X400 Max 50Kg (640Mm) Askı Aparatı

Satıcı: Patygoteknoloji

588,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

4 588.20
Everest TK-4085 40"-85" VESA 300x300-400x400-600x400 MAX 50kg (640mm) Çocuk Kilit Sistemli Aşırı Sallantı Deprem Düşmelere Karşı Emniyetli Curved Ekranlara Uyumlu 50 KG Kapasiteli Askı Aparatı

Satıcı: Lunatic Gamer Shop

599,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

5 609.9
Everest Tk-4085 38"-85" Tv Duvar Aski Aparati

Satıcı: onlineticaretsistemi

607,33 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

6 607.33
Everest Tk-4085 38"-85" Tv Duvar Aski Aparati

Satıcı: Parcbeny

625,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

7 625.10
Everest TK-4085 40-85 Vesa Tv Askı Aparatı

Satıcı: onlinealisverisyap

677,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

8 677.05
EVEREST TK-4085 40"-85" VESA MAX 50kg (640mm) TELEVİZYON ASKI APARATI

Satıcı: onlinealisverisyap

683,96 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

50 dk önce

9 683.96
EVEREST TK-4085 40"-85" VESA MAX 50kg (640mm) TELEVİZYON ASKI APARATI

Satıcı: ZMTEKNOLOJİ

698,49 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

50 dk önce

10 698.49
Everest TK-4085 40-85 VESA 300x300-400x400-600x400 MAX 50kg (640mm)

Satıcı: VATAN BİLGİSAYAR

799,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

11 799.00
EVEREST TK-4085 38"- 85" TV Duvar Askı Aparatı

Satıcı: MAESKO

852,51 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

12 852.51

Everest TK-4085 TV Askı Aparatı Fiyat Geçmişi

Everest TK-4085 TV Askı Aparatı Ürün Ailesi

Everest TK-4085 TV Askı Aparatı 85 / 40 517,87 TL
Everest TK-4095 TV Askı Aparatı 95 / 40 Fiyat bulunamadı

Everest TK-4085 TV Askı Aparatı Temel Özellikleri

40-85 inç
Var
Yok
50 kg
Ön-Arka Hareket:
Yok
Kablo Kanalı:
Yok
Laptop Standı:
Yok

Everest TK-4085 TV Askı Aparatı Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

• Cihaz Desteği TV
• Kullanım Alanı Duvar
• Askı Tipi Sabit
• Montajsız Kullanım Yok

HAREKET ÖZELLİKLERİ

• Yükseklik Ayarı Var
• Yukarı-Aşağı Eğme (Tilt) Yok
• Yatay-Dikey Döndürme (Pivot) Yok
• Sol-Sağ Döndürme (Swivel) Yok
• Ön-Arka Hareket Yok

MONTAJ ÖZELLİKLERİ

TASARIM VE ÖLÇÜLER

• Kablo Kanalı Yok
• Amortisörlü Yapı Yok
• Ağırlık 2 kg
• Renk Seçenekleri Siyah

Everest TK-4085 TV Askı Aparatı Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.