Askı Tipi:
Monitör/TV Aralığı:
17-27 inç
Vesa Desteği:
Var
Yükseklik Ayarı:
Var
Yukarı-Aşağı Eğme (Tilt):
Var
Yatay-Dikey Döndürme (Pivot):
Var
Sol-Sağ Döndürme (Swivel):
Var
Taşıma Kapasitesi:
9 kg

North Bayou F160 Monitör Askı Aparatı Fiyatları

TriLine NB F160 Çift Kol Gazlı Hareketli 10-27" Masa Tutucu

Satıcı: FavoriMagaza

2.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

20 dk önce

1 2509
North Bayou Nb F160 17-30" Çift Kol Monitör Tutucu

Satıcı: FavoriMağaza

2.384,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

52 dk önce

2 2384.10
North Bayou Nb F160 Amortisörlü Çiftli 17 27'' Monitör Tutucu

Satıcı: esotech

2.565,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

3 2565.00
Nb F160 17-27" Çift Kol Amortisörlü Vesa Monitör Standı

Satıcı: ESOTECH

2.745,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

51 dk önce

4 2755
North Bayou NB Çift monitör masa montaj standı tam hareket döner bilgisayar monitör kolu iki ekran için 17-27 inç ile 4.4~20 lb yük kapasitesi her ekran için F160-W

Satıcı: Bizbiz-e

2.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

50 dk önce

5 3009
Daytona NB Northbayou F160 17-27" Çift Kol 2-9 kg Amortisörlü Monitör Standı 2.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

7 dk önce

6 2999.00
North Bayou F160 17-27'' Amortisörlü Çift Kol Lcd - Led Monitör Tutucu Askı Aparatı

Satıcı: Anka Bilgisayar

3.154,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

7 3154.00
North Bayou NB F160 Amortisörlü Çiftli 17-27'' Monitör Tutucu

Satıcı: Antenci

3.305,89 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

8 3305.89
North Bayou F160 17-27 Amortisörlü Çift Kol Lcd - Led Monitör Tutucu Askı Aparatı

Satıcı: Bilmate

3.333,80 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

9 3333.80
North Bayou NB F160 Amortisörlü Çiftli 17-27'' Monitör Tutucu

Satıcı: Alcamseni

3.839,04 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

10 3839.04
Ayt North Bayou F160 17-27 İnç Amortisörlü Çift Kol Lcd Led Monitör Tutucu Askı Aparatı Hareketli Pc Monitör Tutacağı

Satıcı: AYTTİCARET

4.948,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

11 4948.50
Renvox North Bayou F160 17-27" Monitör Kolu-Çift Ekran Destekli Amortisörlü Ayarlanabilir Tutucu

Satıcı: Canvo

7.989,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

12 7989.00

North Bayou F160 Monitör Askı Aparatı Fiyat Geçmişi

North Bayou F160 Monitör Askı Aparatı Temel Özellikleri

17-27 inç
Var
9 kg
Ön-Arka Hareket:
Var
Kablo Kanalı:
Var
Laptop Standı:
Yok

North Bayou F160 Monitör Askı Aparatı Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

HAREKET ÖZELLİKLERİ

• Yükseklik Ayarı Var
• Yükseklik Ayarı Ölçüsü 52 cm
• Yukarı-Aşağı Eğme (Tilt) Var
• Tilt Açısı (-) -30º
• Tilt Açısı (+) +85º
• Yatay-Dikey Döndürme (Pivot) Var
• Pivot Açısı ±180º
• Sol-Sağ Döndürme (Swivel) Var
• Swivel Açısı ±90º
• Ön-Arka Hareket Var
• Ön-Arka Hareket Ölçüsü 53 cm

MONTAJ ÖZELLİKLERİ

• Monitör/TV Aralığı 17-27 inç
• Laptop Standı Yok
• Çoklu Cihaz Desteği Var
• Çoklu Cihaz Sayısı 2 adet
• Vesa Desteği Var
• Vesa Delik Ölçüleri 100x100 mm 75x75 mm
• Taşıma Kapasitesi 9 kg

TASARIM VE ÖLÇÜLER

• Kablo Kanalı Var
• Amortisörlü Yapı Var
• Malzeme Metal
• Renk Seçenekleri Siyah

North Bayou F160 Monitör Askı Aparatı İle En Çok Karşılaştırılan Askı Aparatları

North Bayou F160 Monitör Askı Aparatı Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.