Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
North Bayou P4 32"-55" Tv Uyumlu, 180 Dönüş Açılı, 27.2 Kg Destekli, Vesa Uyumu, Tuv Sertifikalı, Led/lcd Tv Duvar Askı Aparatı P4 Satıcı: Bizbiz-e
1.574,10 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯45 dk önce
1 1574.10
Nb North Bayou P4 LCD LED 32"–55" Vesa Ultra Ince Tv Askı Aparatı Satıcı: Bizbiz-e
1.644,06 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯30 dk önce
2 1644.06
NorthBayou P4 – LCD LED TV duvar askısı, 32 inç - 55 inç televizyon maks. VESA 400 eğilebilir, 31,8 kg'a kadar döndürülebilir, ISO TUV GS Satıcı: Bizbiz-e
1.749,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯45 dk önce
3 1759
North Bayou Nb P4 32"–55" Ultra Ince Tv&monitör Hareketli Duvar Askı Standı Satıcı: Bizbiz-e
1.749,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯45 dk önce
4 1749.00
NB North Bayou P4 Ultra Ince 32-55 LCD TV Askı Aparatı Satıcı: Bizbiz-e
1.749,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯45 dk önce
5 1749.00