Askı Tipi:
Monitör/TV Aralığı:
42-65 inç
Vesa Desteği:
Var
Yükseklik Ayarı:
Var
Yukarı-Aşağı Eğme (Tilt):
Yok
Yatay-Dikey Döndürme (Pivot):
Yok
Sol-Sağ Döndürme (Swivel):
Yok
Taşıma Kapasitesi:
60 kg

Powermaster PWR-4265 TV Askı Aparatı Fiyatları

Powermaster Pwr-4265 42'' - 65'' Sabit Kilitli Lcd Led Tv Duvar Askı Aparatı

Satıcı: Zemheri Alışveriş

277,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

1 277.00
Powermaster Pwr 4265 42 65 Sabit Kilitli Lcd Led Tv Duvar Askı Aparatı

Satıcı: AnkaBilgisayar

285,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

2 285.90
POWERMASTER PWR-4265-42 - 65 SABİT KİLİTLİ LCD-LED TV DUVAR ASKI APARATI

Satıcı: Lunatic Gamer Shop

299,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

25 dk önce

3 309
Powermaster Pwr-4265 42''-65'' Sabit Kilitli Tv Askı Aparatı

Satıcı: Arzu Elektronik

302,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

4 302.00
Powermaster PWR-4265 42'' - 65'' Sabit Kilitli Lcd Led Tv Duvar Askı Aparatı

Satıcı: Bilmate

313,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

5 313.00
POWERMASTER PWR-4265 - 42 - 65 SABİT KİLİTLİ LCD-LED TV DUVAR ASKI APARATI

Satıcı: Arzu Elektronik

325,78 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

6 325.78
Ayt Powermaster PWR-4265 42-65 Inç LCD LED Tv Askı Aparatı Sabit Kilitli Duvar Aparat Tüm Marka Modellere Uyumlu Universal

Satıcı: AYTTicarettt | 3 yorum

277,23 TL + 49,90 TL Kargo

Siteye Git ❯

24 dk önce

7 287.23
Powermaster Pwr 4265 42 65 Sabit Kilitli Lcd Led Tv Duvar Askı Aparatı

Satıcı: pazarium-aybaz

329,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

8 329.00
Powermaster 42-65 İnç Sabit Kilitli Lcd Led Tv Monitör Duvar Askı Aparatı 106-165 Ekran Arası Uyumlu

Satıcı: AYTTİCARET

330,40 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

9 330.40
POWERMASTER PWR-4265 - 42 - 65 SABİT KİLİTLİ LCD-LED TV DUVAR ASKI APARATI

Satıcı: Gür Elektronik

404,42 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

10 404.42

Powermaster PWR-4265 TV Askı Aparatı Fiyat Geçmişi

Powermaster PWR-4265 TV Askı Aparatı Temel Özellikleri

42-65 inç
Var
Yok
60 kg
Ön-Arka Hareket:
Yok
Kablo Kanalı:
Yok
Laptop Standı:
Yok

Powermaster PWR-4265 TV Askı Aparatı Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

• Cihaz Desteği TV
• Kullanım Alanı Duvar
• Askı Tipi Sabit
• Montajsız Kullanım Yok

HAREKET ÖZELLİKLERİ

• Yükseklik Ayarı Var
• Yukarı-Aşağı Eğme (Tilt) Yok
• Yatay-Dikey Döndürme (Pivot) Yok
• Sol-Sağ Döndürme (Swivel) Yok
• Ön-Arka Hareket Yok

MONTAJ ÖZELLİKLERİ

TASARIM VE ÖLÇÜLER

• Kablo Kanalı Yok
• Amortisörlü Yapı Yok
• Renk Seçenekleri Siyah

Powermaster PWR-4265 TV Askı Aparatı Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.