Askı Tipi:
Monitör/TV Aralığı:
37-75 inç
Vesa Desteği:
Var
Yükseklik Ayarı:
Var
Yukarı-Aşağı Eğme (Tilt):
Yok
Yatay-Dikey Döndürme (Pivot):
Yok
Sol-Sağ Döndürme (Swivel):
Yok
Taşıma Kapasitesi:
80 kg

Powermaster PWR-42S TV Askı Aparatı Fiyatları

Bayırtech Powermaster Pm-15055 37 - 55 Sabit Lcd Duvar Askı Aparatı Sabit-Aparat-2771

Satıcı: BT BayırTeknoloji

105,90 TL + 78,75 TL Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

1 115.9
Bayırtech Powermaster Pm-15055 37 - 55 Sabit Lcd Duvar Askı Aparatı Sabit-Aparat-18128

Satıcı: BT BayırTeknoloji

105,90 TL + 78,75 TL Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

2 115.9
Powermaster PWR 42S 40 75 Sabit Kilitli Lcd Led Tv Duvar Askı Aparatı

Satıcı: AnkaBilgisayar

358,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

3 358.90
Powermaster PWR 42S 40 75 Sabit Kilitli Lcd Led Tv Duvar Askı Aparatı

Satıcı: arzuelektronik

385,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

4 385.00
POWERMASTER PWR-42S 40 - 75 SABİT KİLİTLİ LCD-LED TV DUVAR ASKI APARATI

Satıcı: Arzu Elektronik

415,68 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

5 415.68
POWERMASTER PWR-42S 40 - 75 SABİT KİLİTLİ LCD-LED TV DUVAR ASKI APARATI

Satıcı: ANKABİLGİSAYAR

457,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

6 457.00
Powermaster Pm-15055 37-55 Sabit Lcd Duvar Aski Aparati

Satıcı: Monte Lua

475,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

23 dk önce

7 485
Powermaster PWR-42S 40'' - 75'' Sabit Kilitli Su Terazili Lcd - Plazma TV Askı Aparatı

Satıcı: Bilmate

490,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

52 dk önce

8 490.00
Powermaster PWR-42S 40'' - 75'' Sabit Kilitli Su Terazili Lcd - Plazma TV Askı Aparatı

Satıcı: MERT-ER ELEKTRONİK

605,15 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

52 dk önce

9 605.15

Powermaster PWR-42S TV Askı Aparatı Fiyat Geçmişi

Powermaster PWR-42S TV Askı Aparatı Temel Özellikleri

37-75 inç
Var
Yok
80 kg
Ön-Arka Hareket:
Yok
Kablo Kanalı:
Yok
Laptop Standı:
Yok

Powermaster PWR-42S TV Askı Aparatı Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

• Cihaz Desteği TV
• Kullanım Alanı Duvar
• Askı Tipi Sabit
• Montajsız Kullanım Yok

HAREKET ÖZELLİKLERİ

• Yükseklik Ayarı Var
• Yukarı-Aşağı Eğme (Tilt) Yok
• Yatay-Dikey Döndürme (Pivot) Yok
• Sol-Sağ Döndürme (Swivel) Yok
• Ön-Arka Hareket Yok

MONTAJ ÖZELLİKLERİ

TASARIM VE ÖLÇÜLER

• Kablo Kanalı Yok
• Amortisörlü Yapı Yok
• Renk Seçenekleri Siyah

Powermaster PWR-42S TV Askı Aparatı Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.