Askı Tipi:
Vesa Desteği:
Var
Yükseklik Ayarı:
Var
Yukarı-Aşağı Eğme (Tilt):
Var
Yatay-Dikey Döndürme (Pivot):
Yok
Sol-Sağ Döndürme (Swivel):
Var
Taşıma Kapasitesi:
13 kg
Ön-Arka Hareket:
Yok

Vontech PR-03 Projeksiyon Askı Aparatı Fiyatları

Vontech Pr-03 35-55 Cm 360° Teleskopik Tavan Projeksiyon Askı Aparatı

Satıcı: Anka Bilgisayar

608,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

1 608.00
Vontech PR 03 Tavan Projeksiyon Askı Aparatı

Satıcı: herbirivar

620,16 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

2 620.16
Vontech Pr-03 35-55 Cm 360° Teleskopik Tavan Projeksiyon Askı Aparatı

Satıcı: Bilmate

639,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

3 639.10
VONTECH PR-03 35-55 CM 360* TELESKOPİK TAVAN PROJEKSİYON ASKI APARATI

Satıcı: AnkaBilgisayar

692,69 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

4 692.69
Moda Piraye Vontech PR-03 Siyah 360° Teleskopik Projeksiyon Askı Aparatı 35-55 Cm Kaliteli Tasarım

Satıcı: Merter Elektronik

766,09 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

25 dk önce

5 766.09
Vontech PR-03 35-55 Cm 360° Teleskopik Tavan Projeksiyon Askı Aparatı

Satıcı: MERT-ER ELEKTRONİK

785,97 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

6 785.97
Vontech Pr-03 35-55 Cm 360 Derece Dönebilen Teleskopik Tavan Projeksiyon Askı Aparatı 13 Kg Taşıma Kapasiteli

Satıcı: AYTTİCARET

877,91 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

7 877.91
Vontech 35-55cm Projeksiyon Tavan Askı Aparatı PR03

Satıcı: Antenci

903,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

10 dk önce

8 903.07
VONTECH PR-03 35 CM- 55 CM 360 DERECE TELESKOPİK TAVAN PROJEKSİYON ASKI APARATI

Satıcı: Gür Elektronik

908,70 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

10 dk önce

9 908.70
VONTECH PR-03 35 CM- 55 CM 360 DERECE TELESKOPİK TAVAN PROJEKSİYON ASKI APARATI

Satıcı: Temizpazar

1.099,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

10 1109
Moda Piraye Vontech PR-03 Siyah 360° Teleskopik Projeksiyon Askı Aparatı 35-55 Cm Kaliteli Tasarım

Satıcı: Temiz Pazar

1.190,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

25 dk önce

11 1190.00

Vontech PR-03 Projeksiyon Askı Aparatı Fiyat Geçmişi

Vontech PR-03 Projeksiyon Askı Aparatı Temel Özellikleri

Var
Yok
Var
13 kg
Yok
Kablo Kanalı:
Yok
Laptop Standı:
Yok

Vontech PR-03 Projeksiyon Askı Aparatı Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

HAREKET ÖZELLİKLERİ

• Yükseklik Ayarı Var
• Yükseklik Ayarı Ölçüsü 55 cm
• Yukarı-Aşağı Eğme (Tilt) Var
• Tilt Açısı (-) -45º
• Tilt Açısı (+) +45º
• Yatay-Dikey Döndürme (Pivot) Yok
• Sol-Sağ Döndürme (Swivel) Var
• Swivel Açısı ±180º
• Ön-Arka Hareket Yok

MONTAJ ÖZELLİKLERİ

TASARIM VE ÖLÇÜLER

• Kablo Kanalı Yok
• Amortisörlü Yapı Yok
• Renk Seçenekleri Siyah

Vontech PR-03 Projeksiyon Askı Aparatı Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.