Askı Tipi:
Monitör/TV Aralığı:
39-65 inç
Vesa Desteği:
Var
Yükseklik Ayarı:
Yok
Yukarı-Aşağı Eğme (Tilt):
Var
Yatay-Dikey Döndürme (Pivot):
Yok
Sol-Sağ Döndürme (Swivel):
Var
Taşıma Kapasitesi:
25 kg

Vontech VT-752 HC Pro TV Askı Aparatı Fiyatları

Vontech 39-65'' Kilitli Hareketli Lcd-Led Duvar Askı Aparatı VT-752 Hc Pro

Satıcı: Y5 | 233 yorum

1.286,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

21 dk önce

1 1286.10
Vontech Vt752 Hc Pro 39 65 İnç Lcd Led Tv Hareketli Askı Aparatı

Satıcı: y5

1.174,06 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

2 1174.06
Vontech Vt 752Hc Pro 39" 65" Hareketli Lcd/Led Tv Askı Aparatı

Satıcı: y5

1.174,06 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

3 1174.06
Vontech Vt-752 Hc Pro 39" - 65" Hareketli Tv Askı Aparatı

Satıcı: Smallman

1.209,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

4 1209.60
Vontech Vt-752 Hc Pro 39-65 Kilitli Hareketli Lcd-Led Duvar Askı Aparatı

Satıcı: Bilmate

1.222,80 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

5 1222.80
Vontech VT752 HC PRO 39 65 inç LCD LED TV Hareketli Askı Aparatı

Satıcı: Y5 Elektronik

1.247,04 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

6 1247.04
Vontech VT-752 Hc Pro 39" - 55" Inç Lcd/led Tv - Hareketli Tv Askı Aparatı

Satıcı: ESOTECH | 9 yorum

1.305,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

21 dk önce

7 1305.00
VONTECH VT 752HC Pro Hareketli Lcd/led Tv Askı Aparatı, 39"-65" inç

Satıcı: S-Line Store

1.429,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 dk önce

8 1439
VONTECH VT-752 HC PRO 39-65 KİLİTLİ HAREKETLİ LCD-LED DUVAR ASKI APARATI

Satıcı: S-Line Store

1.429,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

9 1439
Hastürk Store (hstrkNM39124) VONTECH VT-752 HC PRO 39-65 KİLİTLİ HAREKETLİ LCD-LED DUVAR ASKI APARATI

Satıcı: TAYFUN16

1.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 dk önce

10 1509
Vontech VT-752 HC PRO 39-65'' Kilitli Hareketli Lcd-Led Duvar Askı Aparatı

Satıcı: MERT-ER ELEKTRONİK

1.547,86 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

52 dk önce

11 1547.86
Vontech Vt-752 Hc Pro 39" - 65" Hareketli Tv Askı Aparatı

Satıcı: Pazareyle

1.674,48 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

12 1674.48
Vontech Vt-752 Hc Pro 39" - 65" Hareketli Tv Askı Aparatı

Satıcı: pazareyle

1.772,18 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

52 dk önce

13 1772.18

Vontech VT-752 HC Pro TV Askı Aparatı Fiyat Geçmişi

Vontech VT-752 HC Pro TV Askı Aparatı Temel Özellikleri

39-65 inç
Var
Yok
Var
Yok
Var
25 kg
Ön-Arka Hareket:
Var
Kablo Kanalı:
Var
Laptop Standı:
Yok

Vontech VT-752 HC Pro TV Askı Aparatı Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

• Cihaz Desteği TV
• Kullanım Alanı Duvar
• Askı Tipi Hareketli
• Montajsız Kullanım Yok
• Diğer Özellikler Dahili Su Terazisi

HAREKET ÖZELLİKLERİ

• Yükseklik Ayarı Yok
• Yukarı-Aşağı Eğme (Tilt) Var
• Tilt Açısı (-) -30º
• Tilt Açısı (+) +85º
• Yatay-Dikey Döndürme (Pivot) Yok
• Sol-Sağ Döndürme (Swivel) Var
• Swivel Açısı ±80º
• Ön-Arka Hareket Var
• Ön-Arka Hareket Ölçüsü 50 cm

MONTAJ ÖZELLİKLERİ

TASARIM VE ÖLÇÜLER

• Kablo Kanalı Var
• Amortisörlü Yapı Yok
• Renk Seçenekleri Siyah

Vontech VT-752 HC Pro TV Askı Aparatı Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.