Alveus F-9 Aspiratör

Ürün Türü:
Maksimum Emiş:
Enerji Verimlilik Sınıfı:
E

Alveus F-9 Aspiratör Fiyatları

Alveus F9 Inox Gömme Aspiratör 380 m3/saat Maksimum Emiş 56 dB Ses Seviyesi ile Şık Tasarım

Satıcı: Salvanini | 18 yorum

1.646,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

1 1646.00
Alveus F9 Inox Gömme Aspiratör

Satıcı: SALVANİNİ

1.644,80 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

2 1644.80
Alveus F9 Siyah Gömme Aspiratör

Satıcı: SALVANİNİ

1.644,80 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

3 1644.80
Alveus F9 Inox Gömme Aspiratör 52 Cm

Satıcı: SALVANİNİ ANKASTRE

1.644,85 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

4 1644.85
Alveus FLAT F9 INOX 52 CM ASPİRATÖR

Satıcı: SALVANİNİ ANKASTRE

1.654,82 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

5 1654.82
ALVEUS F9 INOX GÖMME ASPİRATÖR

Satıcı: SALVANİNİ ANKASTRE

1.754,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

6 1754.10
ALVEUS F9 INOX GÖMME ASPİRATÖR

Satıcı: SALVANİNİ

1.802,83 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

8 dk önce

7 1802.83
ALVEUS F9 SİYAH GÖMME ASPİRATÖR

Satıcı: SALVANİNİ

1.802,83 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

8 dk önce

8 1802.83
Alveus F9 Gömme Aspiratör Siyah

Satıcı: Salvanini | 9 yorum

1.949,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

9 1949.00
ALVEUS ELTEK F9 BEYAZ GÖMME ASPİRATÖR

Satıcı: SALVANİNİ ANKASTRE

2.429,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

10 2429.10
ALVEUS SCHLOSSER F9 SİYAH 52 CM CAM GÖMME ASPİRATÖR (1000M3)

Satıcı: SALVANİNİ ANKASTRE

2.630,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

50 dk önce

11 2630.90

Alveus F-9 Aspiratör Fiyat Geçmişi

Alveus F-9 Aspiratör Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

• Ürün Türü Aspiratör
• Kontrol Tipi Mekanik
• Diğer Özellikler Aluminyum Kaset Filtre Gömülebilir Düğmeler Led Aydınlatma Opsiyonel Karbon Filtre

PERFORMANS

TASARIM

Alveus F-9 Aspiratör Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.