Ürün Türü:
Maksimum Emiş:
En Yüksek Ses:
Enerji Verimlilik Sınıfı:
C

Beko P 38 TG Aspiratör (Gri) Fiyatları

Beko P 38 Tg Ankastre Sürgülü Aspiratör

Satıcı: sepette | 20 yorum

6.045,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

1 6045.00
Beko P 38 Tg Ankastre Sürgülü Aspiratör

Satıcı: DURGUNLAR TİCARET

5.824,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

50 dk önce

2 5824.00
Beko P 38 TG Ankastre Sürgülü Aspiratör

Satıcı: gumusticaretim

5.899,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

3 5899.00
Beko P 38 TG Ankastre Sürgülü Aspiratör

Satıcı: aldemiras

5.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

4 5999.00
Beko P 38 Tg Ankastre Sürgülü Aspiratör

Satıcı: Galeri Burhan

6.427,56 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

5 6427.56
Beko P 38 TG Gümüş Ankastre Sürgülü Aspiratör

Satıcı: Gümüşticaretim

6.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

6 6499.00
Beko P 38 Tg Ankastre Sürgülü Aspiratör

Satıcı: BAYRAKTAR ELEKTRİKLİ EV ALETLERİ | 20 yorum

6.599,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

7 6599.00
Beko P 38 Tg Ankastre Sürgülü Aspiratör

Satıcı: GALERİ BURHAN BEKO

6.599,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

8 6599.00
Beko P 38 Tg Ankastre Sürgülü Aspiratör

Satıcı: BAYRAKTAR ELEKTRİKLİ EV ALETLERİ

6.699,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

9 6699.00
Beko P 38 TG Gri Ankastre Aspiratör 6.743,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

6 dk önce

10 6743.00

Beko P 38 TG Aspiratör (Gri) Fiyat Geçmişi

Beko P 38 TG Aspiratör Ürün Ailesi

Beko P 38 TI Inox Aspiratör Inox 5.747,40 TL
Beko P 38 TG Gri Aspiratör Gri 5.824,00 TL

Beko P 38 TG Aspiratör (Gri) Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

• Ürün Türü Aspiratör
• Kontrol Tipi Mekanik
• Diğer Özellikler Bulaşık Makinesinde Yıkanabilir Filtre Opsiyonel Karbon Filtre Yağ Filtre Adedi 2

PERFORMANS

TASARIM

• Sınıf 60 cm
• Yükseklik 180 mm
• Genişlik 600 mm
• Derinlik 300 mm
• Ağırlık 5.2 kg
• Renk Gri

Beko P 38 TG Aspiratör (Gri) Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.