Bosch DFT63CA21T Aspiratör

Ürün Türü:
Maksimum Emiş:
Enerji Verimlilik Sınıfı:
E

Bosch DFT63CA21T Aspiratör Fiyatları

Bosch Dft63Ca21T Beyaz Aspiratör

Satıcı: kapidakifirsat

6.799,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

1 6799.00
Bosch DFT63CA21T Sürgülü Aspiratör 300 m3/saat Beyaz Renkli Mekanik Kontrol Özellikli

Satıcı: TozkoparanStore | 4 yorum

7.600,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

2 7600.00
Bosch Dft63ca21t Beyaz Sürgülü Aspiratör

Satıcı: AYMETDTM

7.615,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

3 7615.10
Bosch Dft63Ca21T Beyaz Aspiratör

Satıcı: senalpazar

7.650,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

4 7650.00
Bosch DFT63CA21T Teleskopik Aspiratör Beyaz

Satıcı: tozkoparanstore

7.700,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

5 7700.00
Bosch DFT63CA21T Teleskopik Aspiratör Beyaz

Satıcı: tayhan

7.750,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

6 7750.00
Bosch Dft63ca21t Beyaz Sürgülü Aspiratör

Satıcı: Beyazon

7.967,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

7 7967.20
Bosch DFT63CA21T Sürgülü Aspiratör 300 m3/saat Emiş Gücü ile Şık Beyaz Tasarım 60 cm Genişlik

Satıcı: senalpazar | 52 yorum

8.250,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

8 8250.00
Bosch Beyaz Sürgülü Aspiratör

Satıcı: revnaonline

8.850,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

9 8850.00
Bosch Dft63Ca21T Sürgülü Aspiratör Beyaz 8.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

8 dk önce

10 8999.00
Bosch Beyaz Sürgülü Aspiratör

Satıcı: No1 Shopping Centre

8.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

11 8999.00

Bosch DFT63CA21T Aspiratör Fiyat Geçmişi

Bosch DFT63CA21T Aspiratör Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

• Ürün Türü Aspiratör
• Kontrol Tipi Mekanik
• Diğer Özellikler Bulaşık Makinesinde Yıkanabilir Filtre Halojen Aydınlatma Metal Filtre

PERFORMANS

• Maksimum Emiş 300 m³/sa
• Kademe Sayısı 3 kademe
• Enerji Verimlilik Sınıfı E
• Yağ Süzme Verimlilik Sınıfı C
• Aydınlatma Verimlilik Sınıfı D
• Enerji Tüketimi 116.4 kWh/yıl

TASARIM

• Sınıf 60 cm
• Yükseklik 175 mm
• Genişlik 600 mm
• Derinlik 380 mm
• Renk Beyaz

Bosch DFT63CA21T Aspiratör Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.