Exep F6 Aspiratör

Ürün Türü:
Maksimum Emiş:

Exep F6 Aspiratör Fiyatları

Exep F6 PLUS Siyah Inox Panel Sürgülü Aspiratör 300 m3/saat Yüksek Emiş Gücü ve Kolay Temizlenebilir Filtre

Satıcı: Salvanini | 20 yorum

1.097,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

1 1097.00
Exep F6 PLUS INOX PANEL SÜRGÜLÜ SİYAH ASPİRATÖR

Satıcı: SALVANİNİ ANKASTRE

1.014,78 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

2 1014.78
EXEP F6 ECR ÇİFT FİLTRE INOX PANEL SÜRGÜLÜ ASPİRATÖR

Satıcı: SALVANİNİ ANKASTRE

1.078,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

3 1078.90
Alveus EXEP F6 Ecr Çift Filtre Inox Panel Sürgülü Aspiratör

Satıcı: SALVANİNİ ANKASTRE

1.105,38 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

4 1105.38
Exep F6 Ecr Çift Filtre Inox Panel Sürgülü Aspiratör

Satıcı: SALVANİNİ

1.138,40 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

5 1138.40
Exep F6 Plus Inox Panel Sürgülü Siyah Aspiratör

Satıcı: SALVANİNİ

1.138,40 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

6 1138.40
EXEP F6-ECR INOX PANEL SÜRGÜLÜ SİYAH ASPİRATÖR

Satıcı: SALVANİNİ ANKASTRE

1.169,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

7 1169.10
EXEP F6 ECR ÇİFT FİLTRE INOX PANEL SÜRGÜLÜ ASPİRATÖR

Satıcı: SALVANİNİ ANKASTRE

1.169,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

8 1169.10
EXEP F6 ECR ÇİFT FİLTRE INOX PANEL SÜRGÜLÜ ASPİRATÖR

Satıcı: SALVANİNİ

1.190,92 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

10 dk önce

9 1190.92
EXEP F6-ECR INOX PANEL SÜRGÜLÜ SİYAH ASPİRATÖR

Satıcı: SALVANİNİ ANKASTRE

1.195,08 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

10 1195.08
Exep F6 Ecr Çift Filtreli Sürgülü Aspiratör 280 m³/saat Emiş Gücü Inox Renk Mekanik Kontrol

Satıcı: Salvanini | 75 yorum

1.299,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

11 1299.00

Exep F6 Aspiratör Fiyat Geçmişi

Exep F6 Aspiratör Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

• Ürün Türü Aspiratör
• Kontrol Tipi Mekanik
• Diğer Özellikler Aluminyum Kaset Filtre Çift Filtreli Halojen Aydınlatma Opsiyonel Karbon Filtre

PERFORMANS

TASARIM

• Sınıf 60 cm
• Yükseklik 132 mm
• Genişlik 600 mm
• Derinlik 457 mm
• Ağırlık 6 kg
• Renk Inox

Exep F6 Aspiratör Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.