Ürün Türü:
Maksimum Emiş:
En Yüksek Ses:
Enerji Verimlilik Sınıfı:
B

Franke Box Flush Evo FBFE Bk Matt A70 Aspiratör Fiyatları

Franke Fbfe Bk Matt A70 Matt Black Ankastre Aspratör

Satıcı: görayiklimlendirme

21.146,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

1 21146.60
Franke Box Flush Evo Fbfe Bk Matt A70 Matte Black Aspiratör

Satıcı: ELİTE EXPRESS ANKASTRE

21.600,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

23 dk önce

2 21600.00
FRANKE FBFE BK MATT A70 Matt Black Inca Lux 3.0 Ankastre Davlumbaz

Satıcı: Elite Ankastre Göztepe

22.131,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

3 22141
Franke Box Flush Evo Fbfe Bk Matt A70 Siyah Aspiratör 660 m3/saat Maksimum Emiş Özellikli

Satıcı: DijitalAnkastre | 4 yorum

22.450,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

25 dk önce

4 22450.20
Franke Box Flush Evo Fbfe Bk Matt A70 Siyah Aspiratör 660 m3/saat Maksimum Emiş Özellikli

Satıcı: Göray | 4 yorum

22.450,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

25 dk önce

5 22450.20
Franke FBFE BK MATT A70 Matt Black Ankastre Aspratör

Satıcı: Göray Ev Aletleri

23.174,40 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

52 dk önce

6 23174.40
FRANKE BOX FLUSH EVO FBFE BK Matt A70 Matte Black Aspiratör

Satıcı: Dijital Ankastre

23.515,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

23 dk önce

7 23515.20
Franke Box Flush Evo FBFE BK MATT A70 Gömme 70 CM Davlumbaz mat-siyah

Satıcı: ankastresepetim

24.140,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

25 dk önce

8 24140.00
Franke Box Flush Evo FBFE BK MATT A70 Gömme 70 CM Davlumbaz mat-siyah

Satıcı: Göray

24.140,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

25 dk önce

9 24140.00
Franke FBFE BK MATT A70 Matt Black Ankastre Aspratör

Satıcı: Acarlar Online

24.140,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

52 dk önce

10 24140.00
Franke Box Flush Evo Fbfe Bk Matt A70 Matte Black Aspiratör

Satıcı: Dijital Ankastre

24.992,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

11 24992.00

Franke Box Flush Evo FBFE Bk Matt A70 Aspiratör Fiyat Geçmişi

Franke Box Flush Evo FBFE Bk Matt A70 Aspiratör Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

• Ürün Türü Aspiratör
• Kontrol Tipi Elektronik
• Diğer Özellikler Gömme Aspiratör Led Aydınlatma Yoğun Çalışma Konumu

PERFORMANS

TASARIM

Franke Box Flush Evo FBFE Bk Matt A70 Aspiratör Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.