TEKA GFH-55 Aspiratör

Ürün Türü:
Maksimum Emiş:
Enerji Verimlilik Sınıfı:
E

TEKA GFH-55 Aspiratör Fiyatları

Teka 113510002 - Ankastre Gfh 55 Inox Gömme Aspiratör

Satıcı: Evimankastre

6.348,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

1 6348.00
Teka GFH 55 Gömülebilir Aspiratör 40446700

Satıcı: yilmazankastre

6.499,38 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

2 6499.38
Teka 113510002 - Ankastre Gfh 55 Inox Gömme Aspiratör

Satıcı: Yılmaz Ankastre

7.000,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

3 7000.00
Teka GFH 55 Gömülebilir Aspiratör 40446700

Satıcı: evimankastre

7.200,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

4 7200.00
Teka GFH 55 Inox Çift Motorlu Ankastre Aspiratör

Satıcı: evimankastre

7.200,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

5 7200.00
Teka GFH 55 Inox Çift Motorlu Ankastre Aspiratör

Satıcı: AnkastreAL

7.284,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

6 7284.60
Teka Gfh 55 Gömme 215 W Aspiratör Inox

Satıcı: Evimankastre

7.360,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

7 7360.00
Teka GFH 55 ANKASTRE GÖMÜLEBİLİR INOX ASPİRATÖR

Satıcı: EvimAnkastre

7.400,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

8 7400.00
Teka Gfh 55 Gömme 215 W Aspiratör Inox

Satıcı: evimankastre

7.616,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

50 dk önce

9 7616.00
Teka 113510002 - Ankastre Gfh 55 Inox Gömme Aspiratör

Satıcı: evimankastre

7.616,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

50 dk önce

10 7616.00
Teka 40446700 Gfh 55 Canopy Çelik Aspiratör

Satıcı: AnkastreAL

7.668,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

11 7668.00
Teka GFH 55 Aspiratör 540 m³/saat Emiş Gücüyle Şık Tasarım ve Sessiz Çalışma Özelliği

Satıcı: Yilmaz Ankastre | 39 yorum

7.765,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

12 7765.50
TEKA GFH 55 Cm Ankastre Davlumbaz 40446700

Satıcı: Elite Ankastre Göztepe

9.855,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

13 9855.60

TEKA GFH-55 Aspiratör Fiyat Geçmişi

TEKA GFH-55 Aspiratör Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

• Ürün Türü Aspiratör
• Kontrol Tipi Mekanik
• Diğer Özellikler Gömülebilir Düğmeler Halojen Aydınlatma Metal Filtre

PERFORMANS

• Maksimum Emiş 540 m³/sa
• Kademe Sayısı 3 kademe
• Enerji Verimlilik Sınıfı E
• Sıvı Dinamiği Verimlilik Sınıfı F
• Yağ Süzme Verimlilik Sınıfı C
• Aydınlatma Verimlilik Sınıfı F
• Enerji Tüketimi 124 kWh/yıl

TASARIM

• Sınıf 60 cm
• Yükseklik 175 mm
• Genişlik 550 mm
• Derinlik 310 mm
• Renk Inox

TEKA GFH-55 Aspiratör Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.