Teka GFH 73 Aspiratör

Ürün Türü:
Maksimum Emiş:
Enerji Verimlilik Sınıfı:
E

Teka GFH 73 Aspiratör Fiyatları

Teka - GFH 73 - Gömülebilir Aspiratör - 367 m³/h - İnox - 73 cm - 40446710

Satıcı: Yilmaz Ankastre | 16 yorum

7.293,44 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

1 7293.44
Teka Gfh 73 Gömme Aspiratör Inox Gri Renk ile Şık Tasarım ve Maksimum Emiş Özellikleri

Satıcı: AnkastreAlemi

7.440,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

2 7440.00
Teka Gfh 73 Inox Aspiratör

Satıcı: YILMAZ ANKASTRE

8.594,40 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

58 dk önce

3 8594.40
Teka Gfh 73 Inox Aspiratör

Satıcı: ANKASTREGRUP

8.793,95 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

48 dk önce

4 8793.95
Teka Gfh 73 Canopy Aspıratör Çelik

Satıcı: Dijital Ankastre

8.824,64 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

45 dk önce

5 8824.64
Teka Gfh 73 Inox Aspiratör

Satıcı: Yılmaz Ankastre

9.000,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

6 9000.00
Teka GFH 73 Ankastre Canopy Aspiratör, 73 cm, Inox

Satıcı: YILMAZ ANKASTRE

9.112,40 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

7 9112.40
Teka Gfh 73 Canopy Aspıratör Çelik

Satıcı: GÖRAY İKLİMLENDİRME VE EV ALETLERİ

9.375,72 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

45 dk önce

8 9375.72
Teka Gfh 73 Gömülebilir İnox 73 Cm. Ankastre Aspiratör

Satıcı: Fiesta Ankastre

9.453,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

58 dk önce

9 9453.90
Teka Gfh 73 Tezgah altı-davlumbaz, 73 cm, halojen aydınlatma 2 x 20 W

Satıcı: Dijital Ankastre

9.592,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

11 dk önce

10 9602
Teka Gfh 73 Inox Aspiratör

Satıcı: AnkastreCenter

9.592,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

11 9592.00
TEKA GFH 73 CANOPY ASPIRATÖR ÇELİK

Satıcı: DİJİTAL ANKASTRE

9.592,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

48 dk önce

12 9592.00
Teka GFH 73 Ankastre Canopy Aspiratör, 73 cm, Inox

Satıcı: FİESTAANKASTRE

9.592,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

13 9592.00

Teka GFH 73 Aspiratör Fiyat Geçmişi

Teka GFH 73 Aspiratör Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

• Ürün Türü Aspiratör
• Kontrol Tipi Mekanik
• Diğer Özellikler Aluminyum Kaset Filtre Gömülebilir Düğmeler Halojen Aydınlatma

PERFORMANS

• Maksimum Emiş 367 m³/sa
• Kademe Sayısı 3 kademe
• Enerji Verimlilik Sınıfı E
• Sıvı Dinamiği Verimlilik Sınıfı F
• Yağ Süzme Verimlilik Sınıfı C
• Aydınlatma Verimlilik Sınıfı F
• Enerji Tüketimi 124 kWh/yıl

TASARIM

DOKÜMAN

Teka GFH 73 Aspiratör Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.