White Daisy F2 Aspiratör

Ürün Türü:
Maksimum Emiş:

White Daisy F2 Aspiratör Fiyatları

White Daisy F2 Tek Filtre Beyaz Aspiratör

Satıcı: Çaltılı Ticaret | 59 yorum

1.594,95 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

1 1594.95
White Daisy F2 Beyaz Çift Motorlu Sürgülü Aspiratör

Satıcı: AYMETDTM

1.566,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

46 dk önce

2 1566.50
White Daisy F2 Beyaz Çift Motorlu Sürgülü Aspiratör

Satıcı: Bizim Mağaza

1.612,80 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

46 dk önce

3 1612.80
WHITE DAISY F2 BEYAZ ÇİFT MOTOR SÜRGÜLÜ ASPİRATÖR

Satıcı: ÇELİK ZÜCCACİYE

1.794,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

4 1794.00
White Daisy F2 Sürgülü Çift Motorlu Aspiratör Beyaz

Satıcı: celikzuccaciye

1.833,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

45 dk önce

5 1833.00
White Daisy F2 Tek Filtre Beyaz Aspiratör

Satıcı: Airyshop | 59 yorum

1.859,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

6 1859.07
White Daisy F2 Beyaz Çift Motorlu Sürgülü Aspiratör

Satıcı: AZR REKLAM

1.925,28 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

6 dk önce

7 1925.28
White Daisy F2 Beyaz Çift Motorlu Sürgülü Aspiratör

Satıcı: UFK

1.942,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

6 dk önce

8 1942.50
White Daisy F2 Sürgülü Çift Motorlu Aspiratör Beyaz

Satıcı: caltilihomeconcept

2.000,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

45 dk önce

9 2000.00
White Daisy F2 Aspiratör ankastre Çift Motorlu Beyaz

Satıcı: AZR REKLAM

2.037,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

10 2037.00

White Daisy F2 Aspiratör Fiyat Geçmişi

White Daisy F2 Aspiratör Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

• Ürün Türü Aspiratör
• Kontrol Tipi Mekanik
• Diğer Özellikler Aluminyum Kaset Filtre Tek Motor

PERFORMANS

TASARIM

• Sınıf 60 cm
• Yükseklik 136 mm
• Genişlik 600 mm
• Derinlik 305 mm
• Renk Beyaz

White Daisy F2 Aspiratör İle En Çok Karşılaştırılan Aspiratörler

White Daisy F2 Aspiratör Yorumları (2 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Halil Ö****** Profil Resmi

13 yorum

Halil Ö****** Bu davlumbaz tek motor . satış sitelerinde yazan bu Ama güçlüymüş ! emiş debisi büyük olmalı seçerken buna dikkat
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla
3 yıl önce
Epey Profil Resmi
Epey Güncellendi.
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla - 3 yıl önce
Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.