Ürün Tipi:
Ölçüm Alanı:
Temassız Kullanım:
Var
Ölçüm Mesafesi:
2.5 cm
Ölçüm Süresi:
2 sn
Yüksek Ateş Alarmı:
Var
Su Geçirmez:
Yok
Işıklı Ekran:
Var

Braun BNT400 Tabanca Ateş Ölçer Fiyatları

Braun BNT400 Temassız Alından Ateş Ölçer Siyah

Satıcı: 1bakim

2.856,01 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

1 2856.01
Braun BNT400B Alından Temassız Ateş Ölçer

Satıcı: mela-medikal

2.892,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

2 2892.50
Braun Bnt400 Temassız Alından Ateş Ölçer

Satıcı: Muge Medikal

2.957,13 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

3 2957.13
Braun BNT 400 BWE Siyah Temassız Ateş Ölçer

Satıcı: 1bakim

2.964,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

4 2964.00
Braun Bnt 400Bwe Edition Temassız Ateş Ölçer Siyah

Satıcı: Turkcell Satış A.Ş.

2.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

5 2999.00
Braun BNT400 Temassız Alından Ateş Ölçer

Satıcı: mxmedinexmedikal

3.279,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

6 3279.00
Braun BNT400 Beyaz Temassız Alından Ateş Ölçer

Satıcı: mxmedinexmedikal

3.299,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

7 3299.00
Braun Bnt 400 Temassız Ateş Ölçer Siyah

Satıcı: Pharmacity

3.350,40 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

8 3350.40
BRAUN BNT 400BWE Temazsız Alından Ateş Ölçer (Siyah) 3.626,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

20 dk önce

9 3626.00
Braun BNT 400 Alından Temassız Ateş Ölçer (Siyah)

Satıcı: pharmacity

3.850,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

16 dk önce

10 3860
Braun Bnt 400 Alından Ateş Ölçer

Satıcı: Caresoft

4.049,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

11 4049.90

Braun BNT400 Tabanca Ateş Ölçer Fiyat Geçmişi

Braun BNT400 Tabanca Ateş Ölçer Temel Özellikleri

Var
2.5 cm
2 sn
Var
Yok
Var

Braun BNT400 Tabanca Ateş Ölçer Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

ÖLÇÜM BİLGİLERİ

• Ölçüm Alanı Alın Nesne
• Ölçülebilir Değerler Biberon Sıcaklığı Vücut Sıcaklığı
• Ölçüm Süresi 2 sn
• Ölçüm Mesafesi 2.5 cm

Braun BNT400 Tabanca Ateş Ölçer Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.