Ürün Tipi:
Ölçüm Alanı:
Temassız Kullanım:
Yok
Ölçüm Hafızası:
Ölçüm Süresi:
1 sn
Pil Göstergesi:
Var
Sesli İkaz:
Var
Yüksek Ateş Alarmı:
Var

Braun IRT 6515 Thermoscan 6 Kulak İçi Ateş Ölçer Fiyatları

Braun IRT6515 Ateş Ölçer - Beyaz

Satıcı: mxmedinexmedikal

2.645,02 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

22 dk önce

1 2645.02
Braun IRT6515 Thermoscan 6 Kulaktan Ateş Ölçer

Satıcı: Pharmacity

2.579,82 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

2 2579.82
Braun ThermoScan 6 IRT 6515 Kulaktan Ateş Ölçer

Satıcı: MX Medinex

2.765,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

3 2765.00
Braun Irt6515 Ateş Ölçer

Satıcı: Pharmacity

2.774,40 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

55 dk önce

4 2774.40
Braun ThermoScan 6 IRT 6515 Kulaktan Ateş Ölçer

Satıcı: Pharmacity

2.784,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

5 2784.00
Braun Irt 6515 Thermoscan Beyaz Kulaktan Ateş Ölçer Yüksek Hassasiyetli Ölçüm ve Kolay Kullanım

Satıcı: MÜGEMEDİKAL | 4 yorum

2.799,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

26 dk önce

6 2799.00
Braun IRT6515 Thermoscan 6 Kulaktan Ateş Ölçer

Satıcı: 1bakim | 128 yorum

2.847,11 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

7 2847.11
Braun ThermoScan 6 Kulak Termometresi - Renk Kodlu Dijital Ekran - ExacTemp Kararlılık Göstergesi - Bebek ve bebek dostu - Doktorlar arasında 1 numaralı marka - Ambalaj değişebilir

Satıcı: pharmacity

2.950,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

8 dk önce

8 2960
Braun IRT6515 Thermoscan Kulaktan Ateş Ölçer 2.986,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

19 dk önce

9 2986.00
Braun Thermoscan 6 Irt6515 Kulaktan Ateş Ölçer Beyaz

Satıcı: Turkcell Satış A.Ş.

3.739,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

10 3739.00
Braun 6515 Thermoscan 6 Kulaktan Ateş Ölçer

Satıcı: Alfa Market

4.170,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

55 dk önce

11 4170.00

Braun IRT 6515 Thermoscan 6 Kulak İçi Ateş Ölçer Fiyat Geçmişi

Braun IRT 6515 Thermoscan 6 Kulak İçi Ateş Ölçer Temel Özellikleri

Yok
1 sn
Var
Işıklı Ekran:
Var

Braun IRT 6515 Thermoscan 6 Kulak İçi Ateş Ölçer Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

ÖLÇÜM BİLGİLERİ

• Ölçüm Alanı Kulak
• Ölçülebilir Değerler Vücut Sıcaklığı
• Ölçüm Süresi 1 sn
• Ölçüm Hafızası 1 Kayıt

Braun IRT 6515 Thermoscan 6 Kulak İçi Ateş Ölçer Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.