Ürün Tipi:
Ölçüm Alanı:
Temassız Kullanım:
Yok
Ölçüm Hafızası:
Ölçüm Süresi:
8 sn
Yüksek Ateş Alarmı:
Var

Braun PRT2000 Çubuk Ateş Ölçer Fiyatları

Braun Prt2000 Dijital Çubuk Ateş Ölçer Beyaz

Satıcı: Turkcell Satış A.Ş.

909,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

1 909.00
Braun Prt 2000 Koltuk Altı Derece Ateş Ölçer

Satıcı: Pharmacity

922,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

2 922.20
Braun Prt 2000 Koltuk Altı Derece Ateş Ölçer

Satıcı: Pharmacity

922,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

3 922.20
Braun Age Precision PRT2000 Dijital Çubuk Ateş Ölçer

Satıcı: Pharmacity

1.022,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

45 dk önce

4 1022.07
Braun PRT2000 Dijital Ateş Ölçer - Age Precision Teknolojisi, Renk Kodlu LCD Ekran, Dayanıklı Malzeme, Tıbbi Amaçlar İçin

Satıcı: VATAN BİLGİSAYAR | 2874 yorum

1.026,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

5 1026.00
Braun PRT2000 Dijital Ateş Ölçer 1.026,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

18 dk önce

6 1026.00
Braun Age Precision PRT2000 Dijital Çubuk Ateş Ölçer

Satıcı: 1bakim

1.032,40 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

45 dk önce

7 1032.40
Braun PRT2000 Dijital Ateş Ölçer - Age Precision Teknolojisi, Renk Kodlu LCD Ekran, Dayanıklı Malzeme, Tıbbi Amaçlar İçin

Satıcı: 1bakim | 2874 yorum

1.145,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

8 1145.00
Braun Prt 2000 Dijital Ateş Ölçer

Satıcı: Gelenalsın

1.259,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

46 dk önce

9 1259.10
Braun Prt2000 Dijital Çubuk Ateş Ölçer Beyaz

Satıcı: Gelenalsin

1.339,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

10 1339.00

Braun PRT2000 Çubuk Ateş Ölçer Fiyat Geçmişi

Braun PRT2000 Çubuk Ateş Ölçer Temel Özellikleri

Yok
8 sn
Var

Braun PRT2000 Çubuk Ateş Ölçer Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

ÖLÇÜM BİLGİLERİ

Braun PRT2000 Çubuk Ateş Ölçer İle En Çok Karşılaştırılan Ateş Ölçerler

Braun PRT2000 Çubuk Ateş Ölçer Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.