Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Vzn Temassız Kızıl Ötesi Derece Dijital Termometre Ateş Ölçer F103 Satıcı: Besa
652,50 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯36 dk önce
1 652.50
VZN Dijital Temassız Ateş Ölçer F103 | 1 Saniyede Hızlı Ölçüm | 32 Hafıza Kaydı | Renkli LCD Ekran | Otomatik Kapanma | CE Belgeli Satıcı: Arvenora
849,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯14 dk önce
2 859
Vzn F103 Temassız, Kızıl Ötesi Derece, Dijital Termometre, Ateş Ölçer - Beyaz
Satıcı: bestmed
990,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯32 dk önce
3 990.00
Vzn F103 Vücut ve Alından Temassız Ateş Ölçer - Beyaz Doktor
Satıcı: Tackozmetik
999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯32 dk önce
4 999.00
Vzn Dijital Temassız Uzaktan Ateş Ölçer F103
Satıcı: Medikaltec
1.123,80 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önce
5 1123.80