Kullanıcı Tipi:
Türü:
Renk:
Materyal:
Taban Tipi:
Ayak Kapama:
Ön Kısım Genişliği:
Geniş
Kullanım Alanı:

Adidas 4DFWD 3 Erkek Spor Ayakkabı Fiyatları

adidas 4Dfwd 3 M Unisex Koşu Ayakkabısı ID3484 Haki

Satıcı: 3 STR SPOR

6.026,26 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

24 dk önce

1 6026.26
adidas 4Dfwd 3 M Unisex Koşu Ayakkabısı ID3484 Haki

Satıcı: 3 STR SPOR

6.026,26 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

24 dk önce

2 6026.26
adidas 4DFWD 3 Erkek Koşu Ayakkabısı Yeşil 45.5

Satıcı: Korayspor

7.010,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

9 dk önce

3 7020.05
adidas 4DFWD 3 Erkek Koşu Ayakkabısı Yeşil 41.5

Satıcı: Korayspor

7.010,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

4 7020.05
adidas 4DFWD 3 Erkek Koşu Ayakkabısı Yeşil 43.5

Satıcı: Korayspor

7.379,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

13 dk önce

5 7389
adidas 4DFWD 3 Erkek Koşu Ayakkabısı Yeşil 44.5

Satıcı: Korayspor

7.379,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 dk önce

6 7389
adidas 4DFWD 3 Erkek Koşu Ayakkabısı Yeşil 44

Satıcı: Korayspor

7.379,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

6 dk önce

7 7389
adidas 4Dfwd 3 M Unisex Koşu Ayakkabısı ID3484 Haki

Satıcı: Korayspor

7.633,25 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

24 dk önce

8 7633.25
adidas 4Dfwd 3 M Unisex Koşu Ayakkabısı ID3484 Haki

Satıcı: Korayspor

7.633,25 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

24 dk önce

9 7633.25
adidas 4Dfwd 3 M Unisex Koşu Ayakkabısı ID3484 Haki

Satıcı: Korayspor

7.633,25 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

24 dk önce

10 7633.25
adidas 4Dfwd 3 M Unisex Koşu Ayakkabısı ID3484 Haki

Satıcı: Korayspor

7.633,25 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

24 dk önce

11 7633.25
adidas 4Dfwd 3 M Unisex Koşu Ayakkabısı ID3484 Haki

Satıcı: Korayspor

7.633,25 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

24 dk önce

12 7633.25

Adidas 4DFWD 3 Erkek Spor Ayakkabı Fiyat Geçmişi

Adidas 4DFWD 3 Erkek Spor Ayakkabı Temel Özellikleri

Türü:
Renk:
Geniş

Adidas 4DFWD 3 Erkek Spor Ayakkabı Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

TASARIM

• Renk Haki
• İçerdiği Renkler Haki Kırık Beyaz Koyu Haki
• Taban Rengi Kırık Beyaz
• Ayak Kapama Bağcıklı
• Taban Tipi Normal
• Taban Kalınlığı Kalın
• Havalı Taban Yok
• Bilek Boyu Normal
• Ön Kısım Genişliği Geniş
• Vurgulanmış Logo Var
• Burun Koruma Var
• Çekme İpi Yok

TEKNOLOJİ

• Yastıklama Teknolojisi 4D Orta Taban

Adidas 4DFWD 3 Erkek Spor Ayakkabı Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.