Kullanıcı Tipi:
Türü:
Renk:
Gri
Materyal:
Taban Tipi:
Ayak Kapama:
Ön Kısım Genişliği:
Normal
Kullanım Alanı:

Adidas Adifom Climacool Erkek Spor Ayakkabı Fiyatları

adidas Adifom Climacool Erkek Günlük Spor Ayakkabı Gri 41.5

Satıcı: Korayspor

4.369,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

23 dk önce

1 4379.05
adidas Adifom Climacool Unisex Koşu Ayakkabısı IF3935 Gri 40

Satıcı: Korayspor

4.369,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

24 dk önce

2 4379.05
adidas Adifom Climacool Erkek Günlük Spor Ayakkabı Gri 44

Satıcı: Korayspor

4.369,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 dk önce

3 4379.05
adidas Adifom Climacool Erkek Günlük Spor Ayakkabı 42 2/3 Beden

Satıcı: Korayspor

4.599,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

4 4599.00
adidas Adifom Climacool Erkek Günlük Spor Ayakkabı 41 1/3 Beden

Satıcı: Korayspor

4.599,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

5 4599.00
adidas Adifom Climacool Erkek Günlük Spor Ayakkabı 43 1/3 Beden

Satıcı: Korayspor

4.599,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

6 4599.00
adidas Adifom Climacool Erkek Günlük Spor Ayakkabı 41,5 Beden

Satıcı: Korayspor

4.599,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

7 4599.00
adidas Adifom Climacool Erkek Günlük Spor Ayakkabı 42 Beden

Satıcı: Koray Spor

4.599,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

8 4599.00
adidas Adifom Climacool Erkek Günlük Spor Ayakkabı 43,5 Beden

Satıcı: Korayspor

4.599,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

9 4599.00
adidas Adifom Climacool Erkek Günlük Spor Ayakkabı 41 1/3 Beden

Satıcı: Koray Spor

4.599,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

10 4599.00

Adidas Adifom Climacool Erkek Spor Ayakkabı Fiyat Geçmişi

Adidas Adifom Climacool Erkek Spor Ayakkabı Ürün Ailesi

Adidas Adifom Climacool Erkek Spor Ayakkabı Temel Özellikleri

Türü:
Renk:
Gri
Normal

Adidas Adifom Climacool Erkek Spor Ayakkabı Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

TASARIM

• Renk Gri
• İçerdiği Renkler Gri
• Taban Rengi Gri
• Tarz Sıradışı
• Ayak Kapama Bağcıklı
• Taban Tipi Normal
• Taban Kalınlığı Normal
• Havalı Taban Yok
• Bilek Boyu Normal
• Ön Kısım Genişliği Normal
• Vurgulanmış Logo Yok
• Burun Koruma Var
• Çekme İpi Yok

Adidas Adifom Climacool Erkek Spor Ayakkabı Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.