Kullanıcı Tipi:
Türü:
Renk:
Materyal:
Eva
Taban Tipi:
Ayak Kapama:
Ön Kısım Genişliği:
Normal
Kullanım Alanı:

Adidas Adilette 22 Unisex Terlik Fiyatları

Adidas Originals HQ4672 Island Club Adilette 22 Slides - Beyaz - 36,5

Satıcı: Yalı Spor | 6 yorum | Numara: 36.5

1.649,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

1 1649.50
Adidas Originals HQ4672 Island Club Adilette 22 Slides - Beyaz - 39,5

Satıcı: Meas spor mağazacılık | 6 yorum | Numara: 39.5

2.990,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

2 2990.00
adidas Kadın Terlik HQ4672

Satıcı: EMEKSPOR

3.029,40 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

3 3029.40
adidas Kadın Terlik HQ4672

Satıcı: EMEKSPOR

3.029,40 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

4 3029.40
Adidas Originals HQ4672 Island Club Adilette 22 Slides - Beyaz - 40,5

Satıcı: Dalkılıç Spor | 6 yorum | Numara: 40.5

3.239,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

5 3239.10
Adidas Originals HQ4672 Island Club Adilette 22 Slides - Beyaz - 38

Satıcı: Dalkılıç Spor | 6 yorum | Numara: 38

3.239,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

6 3239.10
Adidas Originals HQ4672 Island Club Adilette 22 Slides - Beyaz - 44,5

Satıcı: emekspor | 6 yorum | Numara: 44.5

3.564,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

7 3564.00
Adidas Originals HQ4672 Island Club Adilette 22 Slides - Beyaz - 42

Satıcı: emekspor | 6 yorum | Numara: 42

3.564,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

8 3564.00
Adidas Originals HQ4672 Island Club Adilette 22 Slides - Beyaz - 43,5

Satıcı: emekspor | 6 yorum | Numara: 43.5

3.564,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

9 3564.00

Adidas Adilette 22 Unisex Terlik Fiyat Geçmişi

Adidas Adilette 22 Unisex Terlik Temel Özellikleri

Türü:
Renk:
Eva
Normal

Adidas Adilette 22 Unisex Terlik Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

TASARIM

• Ön Kısım Açık
• Renk Beyaz
• İçerdiği Renkler Beyaz
• Taban Rengi Beyaz
• Ayak Kapama Bağcıksız
• Taban Tipi Normal
• Taban Kalınlığı Normal
• Havalı Taban Yok
• Bilek Boyu Normal
• Ön Kısım Genişliği Normal
• Vurgulanmış Logo Var
• Burun Koruma Yok
• Çekme İpi Yok

Adidas Adilette 22 Unisex Terlik Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.