Kullanıcı Tipi:
Türü:
Renk:
Materyal:
Taban Tipi:
Ayak Kapama:
Ön Kısım Genişliği:
Normal
Kullanım Alanı:

Adidas Advantage Base 2.0 Çocuk Spor Ayakkabı Fiyatları

adidas Unisex Yetişkin ADVANTAGE BASE 2.0 J Spor Ayakkabı, Blanche, 39 1/3 EU

Satıcı: Amazon.com.tr | Numara: 39

1.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

10 dk önce

1 2009
adidas Unisex Yetişkin ADVANTAGE BASE 2.0 J Spor Ayakkabı, Blanche, 38 2/3 EU

Satıcı: Amazon.com.tr | Numara: 38

1.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

20 dk önce

2 2009
adidas Unisex Yetişkin ADVANTAGE BASE 2.0 J Spor Ayakkabı, White, 37 1/3 EU

Satıcı: Amazon.com.tr | Numara: 37

1.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

7 dk önce

3 2009
adidas Unisex Yetişkin ADVANTAGE BASE 2.0 J Spor Ayakkabı, Beyaz, 36 2/3 EU

Satıcı: Amazon.com.tr | Numara: 36

1.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

13 dk önce

4 2009
adidas Unisex Yetişkin ADVANTAGE BASE 2.0 J Spor Ayakkabı, White, 38 EU

Satıcı: Amazon.com.tr | Numara: 38

2.009,70 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

22 dk önce

5 2019.7
Adidas Advantage Base 2.0 J ADIE8688 Beyaz Çocuk Günlük Ayakkabı

Satıcı: Gözde Spor

2.375,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

52 dk önce

6 2375.05
Adidas Advantage Base 2.0 J ADIE8688 Beyaz Çocuk Günlük Ayakkabı

Satıcı: Gözde Spor

2.375,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

52 dk önce

7 2375.05
Adidas Advantage Base 2.0 J ADIE8688 Beyaz Çocuk Günlük Ayakkabı

Satıcı: Gözde Spor

2.375,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

52 dk önce

8 2375.05
Adidas Advantage Base 2.0 J ADIE8688 Beyaz Çocuk Günlük Ayakkabı

Satıcı: Gözde Spor

2.375,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

52 dk önce

9 2375.05
Adidas Advantage Base 2.0 J ADIE8688 Beyaz Çocuk Günlük Ayakkabı

Satıcı: Samuray Sport

2.400,31 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

52 dk önce

10 2400.31
Adidas Advantage Base 2.0 J ADIE8688 Beyaz Çocuk Günlük Ayakkabı

Satıcı: Samuray Sport

2.400,31 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

52 dk önce

11 2400.31
Adidas Advantage Base 2.0 J ADIE8688 Beyaz Çocuk Günlük Ayakkabı

Satıcı: Samuray Sport

2.400,31 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

52 dk önce

12 2400.31
Adidas Advantage Base 2.0 J ADIE8688 Beyaz Çocuk Günlük Ayakkabı

Satıcı: Samuray Sport

2.400,31 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

52 dk önce

13 2400.31
Adidas Advantage Base 2.0 J ADIE8688 Beyaz Çocuk Günlük Ayakkabı

Satıcı: Samuray Sport

2.400,31 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

52 dk önce

14 2400.31
Adidas Advantage Base 2.0 J ADIE8688 Beyaz Çocuk Günlük Ayakkabı

Satıcı: Samuray Sport

2.400,31 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

52 dk önce

15 2400.31

Adidas Advantage Base 2.0 Çocuk Spor Ayakkabı Fiyat Geçmişi

Adidas Advantage Base 2.0 Çocuk Spor Ayakkabı Ürün Ailesi

Adidas Advantage Base 2.0 Çocuk Spor Ayakkabı Temel Özellikleri

Türü:
Renk:
Normal

Adidas Advantage Base 2.0 Çocuk Spor Ayakkabı Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

TASARIM

• Renk Beyaz
• İçerdiği Renkler Beyaz
• Taban Rengi Beyaz
• Ayak Kapama Bağcıklı
• Taban Tipi Düz
• Taban Kalınlığı Normal
• Havalı Taban Yok
• Bilek Boyu Normal
• Ön Kısım Genişliği Normal
• Vurgulanmış Logo Yok
• Burun Koruma Yok
• Çekme İpi Yok

Adidas Advantage Base 2.0 Çocuk Spor Ayakkabı Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.