Kullanıcı Tipi:
Türü:
Renk:
Materyal:
Taban Tipi:
Ayak Kapama:
Ön Kısım Genişliği:
Normal
Kullanım Alanı:

Adidas Advantage Erkek Spor Ayakkabı Fiyatları

adidas ADVANTAGE ERKEK GÜNLÜK AYAKKABISI GZ5301

Satıcı: SPORTHAN

2.623,18 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

1 2623.18
adidas ADVANTAGE ERKEK GÜNLÜK AYAKKABISI GZ5301

Satıcı: SPORTHAN

2.623,18 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

2 2623.18
adidas ADVANTAGE ERKEK GÜNLÜK AYAKKABISI GZ5301

Satıcı: SPORTHAN

2.623,18 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

3 2623.18
adidas ADVANTAGE ERKEK GÜNLÜK AYAKKABISI GZ5301

Satıcı: SPORTHAN

2.623,18 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

4 2623.18
adidas ADVANTAGE ERKEK GÜNLÜK AYAKKABISI GZ5301

Satıcı: SPORTHAN

2.623,18 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

5 2623.18
adidas ADVANTAGE ERKEK GÜNLÜK AYAKKABISI GZ5301

Satıcı: SPORTHAN

2.623,18 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

6 2623.18
adidas ADVANTAGE ERKEK GÜNLÜK AYAKKABISI GZ5301

Satıcı: SPORTHAN

2.623,18 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

7 2623.18
adidas ADVANTAGE ERKEK GÜNLÜK AYAKKABISI GZ5301

Satıcı: SPORTHAN

2.623,18 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

8 2623.18
adidas ADVANTAGE ERKEK GÜNLÜK AYAKKABISI GZ5301

Satıcı: SPORTHAN

2.623,18 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

9 2623.18
adidas Advantage Siyah Erkek Sneaker GZ5301 43,5 Beden

Satıcı: SPORTHAN

2.729,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

7 saat önce

10 2729.90
adidas Advantage Erkek Sneaker GZ5301 44 Beden

Satıcı: adidas

3.699,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

7 saat önce

11 3699.00
adidas Advantage Erkek Sneaker GZ5301 42 2/3 Beden

Satıcı: adidas

3.699,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

7 saat önce

12 3699.00

Adidas Advantage Erkek Spor Ayakkabı Fiyat Geçmişi

Adidas Advantage Erkek Spor Ayakkabı Ürün Ailesi

Adidas Advantage (GZ5299) Erkek Spor Ayakkabı Beyaz / Lacivert 1.999,13 TL
Adidas Advantage (GZ5301) Erkek Spor Ayakkabı Siyah / Gri 2.623,18 TL

Adidas Advantage Erkek Spor Ayakkabı Temel Özellikleri

Türü:
Renk:
Normal

Adidas Advantage Erkek Spor Ayakkabı Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

TASARIM

• Renk Siyah
• İçerdiği Renkler Siyah Gri
• Taban Rengi Beyaz
• Ayak Kapama Bağcıklı
• Taban Tipi Düz
• Taban Kalınlığı Normal
• Havalı Taban Yok
• Bilek Boyu Normal
• Ön Kısım Genişliği Normal
• Vurgulanmış Logo Yok
• Burun Koruma Yok
• Çekme İpi Yok

TEKNOLOJİ

• Yastıklama Teknolojisi Cloudfoam Comfort İç Taban

Adidas Advantage Erkek Spor Ayakkabı Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.