Kullanıcı Tipi:
Türü:
Renk:
Materyal:
Eva
Taban Tipi:
Ayak Kapama:
Ön Kısım Genişliği:
Normal
Kullanım Alanı:

Adidas Altaswim 2.0 Çocuk Sandalet Fiyatları

adidas Çocuk Mavi Sandalet ALTASWIM 2.0 C ID2841

Satıcı: Gizerler Giyim

1.458,45 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

1 1458.45
adidas Çocuk Sandalet ALTASWIM 2.0 C 31,5 Beden

Satıcı: BOYNER

1.699,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

2 1699.00
adidas Çocuk Sandalet ALTASWIM 2.0 C 34 Beden

Satıcı: BOYNER

1.699,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

3 1699.00
adidas Çocuk Sandalet ALTASWIM 2.0 C 30,5 Beden

Satıcı: BOYNER

1.699,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

4 1699.00
adidas Çocuk Sandalet ALTASWIM 2.0 C 33 Beden

Satıcı: BOYNER

1.699,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

5 1699.00
adidas Çocuk Sandalet ALTASWIM 2.0 C 32 Beden

Satıcı: INTERSPORT

1.749,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

6 1749.00
adidas Çocuk Sandalet ALTASWIM 2.0 C 31 Beden

Satıcı: INTERSPORT

1.749,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

7 1749.00
adidas Çocuk Sandalet ALTASWIM 2.0 C 33 Beden

Satıcı: INTERSPORT

1.749,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

8 1749.00
adidas Çocuk Sandalet ALTASWIM 2.0 C 34 Beden

Satıcı: Ayakkabı Dünyası

1.899,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

9 1899.00
adidas Çocuk Sandalet ALTASWIM 2.0 C 33 Beden

Satıcı: Ayakkabı Dünyası

1.899,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

10 1899.00
Adidas Performance Altaswım 2.0 C Çocuk Sandalet Id2841 Mavi

Satıcı: SPX

1.899,99 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

51 dk önce

11 1899.99
adidas Çocuk Sandalet ALTASWIM 2.0 C 32 Beden

Satıcı: Sports Plus

2.184,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

12 2184.00

Adidas Altaswim 2.0 Çocuk Sandalet Fiyat Geçmişi

Adidas Altaswim 2.0 Çocuk Sandalet Temel Özellikleri

Türü:
Renk:
Eva
Normal

Adidas Altaswim 2.0 Çocuk Sandalet Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

TASARIM

• Ön Kısım Açık
• Renk Mavi
• İçerdiği Renkler Lacivert Mavi
• Taban Rengi Beyaz
• Ayak Kapama Cırtlı
• Taban Tipi Normal
• Taban Kalınlığı Kalın
• Havalı Taban Yok
• Bilek Boyu Normal
• Ön Kısım Genişliği Normal
• Vurgulanmış Logo Var
• Burun Koruma Yok
• Çekme İpi Yok

Adidas Altaswim 2.0 Çocuk Sandalet Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.