Kullanıcı Tipi:
Türü:
Renk:
Materyal:
Taban Tipi:
Ayak Kapama:
Ön Kısım Genişliği:
Normal
Kullanım Alanı:

Adidas Breaknet Sleek Kadın Spor Ayakkabı Fiyatları

adidas BREAKNET SLEEK Kadın Ayakkabı Düşük Bilek (Futbol Dışı), Siyah, 37 1/3

Satıcı: Amazon.com.tr | Numara: 37

1.454,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 dk önce

1 1464
adidas BREAKNET SLEEK Kadın Ayakkabı Düşük Bilek (Futbol Dışı), 38 2/3

Satıcı: Amazon.com.tr | Numara: 38

1.525,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

26 dk önce

2 1535
adidas BREAKNET SLEEK Kadın Ayakkabı Düşük Bilek (Futbol Dışı), 36 2/3

Satıcı: Amazon.com.tr | Numara: 36

1.527,71 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

23 dk önce

3 1537.71
adidas Breaknet Sleek Kadın Günlük Ayakkabı IH5422 Siyah 40 Beden

Satıcı: Trendyol

1.667,61 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

4 1667.61
adidas Breaknet Sleek Kadın Günlük Ayakkabı IH5422 Siyah 39 1/3 Beden

Satıcı: Trendyol

1.667,61 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

5 1667.61
adidas Breaknet Sleek Kadın Günlük Ayakkabı IH5422 Siyah 38 2/3 Beden

Satıcı: Trendyol

1.667,61 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

6 1667.61
adidas BREAKNET SLEEK Kadın Ayakkabı Düşük Bilek (Futbol Dışı), 36

Satıcı: Amazon.com.tr | Numara: 36

1.667,65 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

24 dk önce

7 1677.65
adidas BREAKNET SLEEK Kadın Ayakkabı Düşük Bilek (Futbol Dışı), 38

Satıcı: Amazon.com.tr | Numara: 38

1.667,65 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 dk önce

8 1677.65
Adidas Breaknet Sleek Kadın Günlük Ayakkabı Ih5422 Siyah Ih5422 Siyah

Satıcı: SPORTHAN

2.669,11 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

9 2669.11
Adidas Breaknet Sleek Kadın Günlük Ayakkabı Ih5422 Siyah Ih5422 Siyah

Satıcı: SPORTHAN

2.669,11 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

10 2669.11

Adidas Breaknet Sleek Kadın Spor Ayakkabı Fiyat Geçmişi

Adidas Breaknet Sleek Kadın Spor Ayakkabı Temel Özellikleri

Türü:
Renk:
Normal

Adidas Breaknet Sleek Kadın Spor Ayakkabı Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

TASARIM

• Renk Siyah
• İçerdiği Renkler Siyah
• Taban Rengi Siyah
• Ayak Kapama Bağcıklı
• Taban Tipi Düz
• Taban Kalınlığı Normal
• Havalı Taban Yok
• Bilek Boyu Normal
• Ön Kısım Genişliği Normal
• Vurgulanmış Logo Yok
• Burun Koruma Yok
• Çekme İpi Yok

Adidas Breaknet Sleek Kadın Spor Ayakkabı Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.