Kullanıcı Tipi:
Türü:
Renk:
Materyal:
Taban Tipi:
Ayak Kapama:
Ön Kısım Genişliği:
Normal
Kullanım Alanı:

Adidas Cloudfoam Comfy Erkek Spor Ayakkabı Fiyatları

adidas Cloudfoam Comfy Erkek Günlük Ayakkabı IH2973 Siyah 40

Satıcı: Korayspor

1.899,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

55 sn önce

1 1909.05
Adidas Cloudfoam Comfy Erkek Günlük Ayakkabı Ih2973 Siyah Ih2973 Siyah

Satıcı: SPORTHAN

2.446,61 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

2 2446.61
Adidas Cloudfoam Comfy Erkek Günlük Ayakkabı Ih2973 Siyah Ih2973 Siyah

Satıcı: Gabria

2.447,49 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

3 2447.49
Adidas Cloudfoam Comfy Erkek Günlük Ayakkabı Ih2973 Siyah Ih2973 Siyah

Satıcı: ravensport

2.553,41 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

4 2553.41
Adidas Cloudfoam Comfy Erkek Günlük Ayakkabı Ih2973 Siyah Ih2973 Siyah

Satıcı: FLO

3.091,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

5 3091.00
Adidas Cloudfoam Comfy Erkek Günlük Ayakkabı Ih2973 Siyah Ih2973 Siyah

Satıcı: INSTREET

3.094,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

6 3094.00
Adidas Cloudfoam Comfy Erkek Günlük Ayakkabı Ih2973 Siyah Ih2973 Siyah

Satıcı: akifspor

4.299,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

7 4299.00
Adidas Cloudfoam Comfy Erkek Günlük Ayakkabı Ih2973 Siyah Ih2973 Siyah

Satıcı: akifspor

4.299,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

8 4299.00
Adidas Cloudfoam Comfy Erkek Günlük Ayakkabı Ih2973 Siyah Ih2973 Siyah

Satıcı: akifspor

4.299,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

9 4299.00
Adidas Cloudfoam Comfy Erkek Günlük Ayakkabı Ih2973 Siyah Ih2973 Siyah

Satıcı: akifspor

4.299,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

10 4299.00

Adidas Cloudfoam Comfy Erkek Spor Ayakkabı Fiyat Geçmişi

Adidas Cloudfoam Comfy Erkek Spor Ayakkabı Ürün Ailesi

Adidas Cloudfoam Comfy (IH6132) Erkek Spor Ayakkabı Siyah / Beyaz 1.889,32 TL
Adidas Cloudfoam Comfy (IH2973) Erkek Spor Ayakkabı Siyah / Beyaz 1.899,05 TL

Adidas Cloudfoam Comfy Erkek Spor Ayakkabı Temel Özellikleri

Türü:
Renk:
Normal

Adidas Cloudfoam Comfy Erkek Spor Ayakkabı Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

TASARIM

• Renk Siyah
• İçerdiği Renkler Siyah Beyaz
• Taban Rengi Beyaz
• Ayak Kapama Bağcıklı
• Taban Tipi Normal
• Taban Kalınlığı Kalın
• Havalı Taban Yok
• Bilek Boyu Normal
• Ön Kısım Genişliği Normal
• Vurgulanmış Logo Var
• Burun Koruma Var
• Çekme İpi Yok

TEKNOLOJİ

• Yastıklama Teknolojisi Cloudfoam Comfort

Adidas Cloudfoam Comfy Erkek Spor Ayakkabı Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.