Kullanıcı Tipi:
Türü:
Renk:
Materyal:
Taban Tipi:
Ayak Kapama:
Ön Kısım Genişliği:
Normal
Kullanım Alanı:

Adidas Court Revival Erkek Spor Ayakkabı Fiyatları

adidas Court Revival Erkek Günlük Ayakkabı ID4544 Beyaz 46,5

Satıcı: Korayspor

2.564,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 dk önce

1 2574.05
adidas Court Revival Erkek Günlük Ayakkabı ID4544 Beyaz 42,5

Satıcı: Korayspor

2.564,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

7 dk önce

2 2574.05
adidas Court Revival Erkek Günlük Ayakkabı ID4544 Beyaz 40,5

Satıcı: Korayspor

2.564,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

9 dk önce

3 2574.05
adidas Court Revival Erkek Günlük Ayakkabı ID4544 Beyaz 45,5

Satıcı: Korayspor

2.564,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

21 dk önce

4 2574.05
adidas Court Revival Erkek Günlük Ayakkabı ID4544 Beyaz 44

Satıcı: Korayspor

2.564,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

24 dk önce

5 2574.05
adidas Court Revival Erkek Günlük Ayakkabı ID4544 Beyaz

Satıcı: Korayspor

2.854,75 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

46 dk önce

6 2854.75
adidas Court Revival Erkek Günlük Ayakkabı ID4544 Beyaz

Satıcı: Korayspor

2.854,75 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

46 dk önce

7 2854.75
adidas Court Revival Erkek Günlük Ayakkabı ID4544 Beyaz

Satıcı: Korayspor

2.854,75 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

46 dk önce

8 2854.75
adidas Court Revival Erkek Günlük Ayakkabı ID4544 Beyaz

Satıcı: Korayspor

2.854,75 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

46 dk önce

9 2854.75
adidas Court Revival Erkek Günlük Ayakkabı ID4544 Beyaz

Satıcı: Korayspor

2.854,75 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

46 dk önce

10 2854.75
adidas Court Revival Erkek Günlük Ayakkabı ID4544 Beyaz

Satıcı: Korayspor

2.854,75 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

46 dk önce

11 2854.75

Adidas Court Revival Erkek Spor Ayakkabı Fiyat Geçmişi

Adidas Court Revival Erkek Spor Ayakkabı Temel Özellikleri

Türü:
Renk:
Normal

Adidas Court Revival Erkek Spor Ayakkabı Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

TASARIM

• Renk Beyaz
• İçerdiği Renkler Siyah Beyaz Bej
• Taban Rengi Kırık Beyaz
• Tarz Retro
• Ayak Kapama Bağcıklı
• Taban Tipi Normal
• Taban Kalınlığı Normal
• Havalı Taban Yok
• Bilek Boyu Normal
• Ön Kısım Genişliği Normal
• Vurgulanmış Logo Var
• Burun Koruma Yok
• Çekme İpi Yok

TEKNOLOJİ

• Yastıklama Teknolojisi Cloudfoam Orta Taban

Adidas Court Revival Erkek Spor Ayakkabı Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.