Kullanıcı Tipi:
Türü:
Renk:
Materyal:
Taban Tipi:
Ayak Kapama:
Ön Kısım Genişliği:
Normal
Kullanım Alanı:

Adidas Duramo SL 2.0 Kadın Spor Ayakkabı Fiyatları

adidas Runfalcon 5 Günlük Spor Ayakkabı Koşu Ayakkabısı Siyah 44 Beden

Satıcı: Korayspor

2.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

6 saat önce

1 2999.00
adidas Runfalcon 5 Günlük Spor Ayakkabı Koşu Ayakkabısı Siyah 41,5 Beden

Satıcı: Korayspor

2.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

6 saat önce

2 2999.00
adidas Runfalcon 5 Günlük Spor Ayakkabı Koşu Ayakkabısı Siyah 40 Beden

Satıcı: Korayspor

2.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

6 saat önce

3 2999.00
adidas Duramo Rc Günlük Kullanıma ve Spora Uygun Ayakkabı Sneaker Siyah 36 Beden

Satıcı: ÇUKUROVA SPOR

3.277,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

6 saat önce

4 3277.10
adidas Duramo Rc Günlük Kullanıma ve Spora Uygun Ayakkabı Sneaker Siyah 36,5 Beden

Satıcı: ÇUKUROVA SPOR

3.277,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

6 saat önce

5 3277.10
adidas Runfalcon 5 Günlük Spor Ayakkabı Koşu Ayakkabısı Siyah 37,5 Beden

Satıcı: ÇUKUROVA SPOR

3.368,41 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

6 saat önce

6 3368.41
adidas Runfalcon 5 Günlük Spor Ayakkabı Koşu Ayakkabısı Siyah 42,5 Beden

Satıcı: ÇUKUROVA SPOR

3.455,56 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

6 saat önce

7 3455.56
adidas Runfalcon 5 Günlük Spor Ayakkabı Koşu Ayakkabısı Siyah 41,5 Beden

Satıcı: ÇUKUROVA SPOR

3.455,56 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

6 saat önce

8 3455.56
adidas Runfalcon 5 Günlük Spor Ayakkabı Koşu Ayakkabısı Siyah 44 Beden

Satıcı: ÇUKUROVA SPOR

3.455,56 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

6 saat önce

9 3455.56
adidas Runfalcon 5 Günlük Spor Ayakkabı Koşu Ayakkabısı Siyah 43,5 Beden

Satıcı: Sarıyıldız Spor

3.465,56 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

6 saat önce

10 3465.56
adidas Runfalcon 5 Günlük Spor Ayakkabı Koşu Ayakkabısı Siyah 42 Beden

Satıcı: ÇUKUROVA SPOR

3.740,42 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

6 saat önce

11 3740.42
adidas Runfalcon 5 Günlük Spor Ayakkabı Koşu Ayakkabısı Siyah 44,5 Beden

Satıcı: ÇUKUROVA SPOR

3.768,04 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

6 saat önce

12 3768.04
adidas Runfalcon 5 Günlük Spor Ayakkabı Koşu Ayakkabısı Siyah 40,5 Beden

Satıcı: ÇUKUROVA SPOR

3.768,04 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

6 saat önce

13 3768.04

Adidas Duramo SL 2.0 Kadın Spor Ayakkabı Fiyat Geçmişi

Adidas Duramo SL 2.0 Kadın Spor Ayakkabı Temel Özellikleri

Türü:
Renk:
Normal

Adidas Duramo SL 2.0 Kadın Spor Ayakkabı Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

TASARIM

• Renk Siyah
• İçerdiği Renkler Siyah
• Taban Rengi Beyaz Açık Mavi
• Ayak Kapama Bağcıklı
• Taban Tipi Normal
• Taban Kalınlığı Kalın
• Havalı Taban Yok
• Bilek Boyu Normal
• Ön Kısım Genişliği Normal
• Vurgulanmış Logo Var
• Burun Koruma Var
• Çekme İpi Yok

TEKNOLOJİ

• Yastıklama Teknolojisi Lightmotion

Adidas Duramo SL 2.0 Kadın Spor Ayakkabı Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.