Kullanıcı Tipi:
Türü:
Renk:
Materyal:
Taban Tipi:
Ayak Kapama:
Ön Kısım Genişliği:
Normal
Kullanım Alanı:

Adidas Duramo SL 2 Erkek Spor Ayakkabı Fiyatları

adidas IF9396 Duramo Sl2 M Erkek Koşu Ayakkabısı Beyaz 42,5 Beden

Satıcı: Samuraysport

3.409,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

7 saat önce

1 3409.20
adidas Duramo Sl2 M Erkek Koşu Ayakkabısı IF9396 45,5 Beden

Satıcı: Samuraysport

3.409,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

7 saat önce

2 3409.20
adidas If9396 Duramo SL2 M Beyaz Kırmızı Koşu Ayakkabısı 43,5 Beden

Satıcı: Samuraysport

3.409,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

7 saat önce

3 3409.20
adidas If9396 Duramo SL2 M Beyaz Kırmızı Koşu Ayakkabısı 42,5 Beden

Satıcı: Samuraysport

3.409,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

7 saat önce

4 3409.20
adidas Duramo Sl 2 Erkek Beyaz Koşu Ayakkabısı 44,5 Beden

Satıcı: Samuraysport

3.409,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

7 saat önce

5 3409.20
adidas IF9396 Duramo Sl2 M Erkek Koşu Ayakkabısı Beyaz 42 Beden

Satıcı: Samuraysport

3.409,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

7 saat önce

6 3409.20
adidas Duramo Sl2 M Erkek Koşu Ayakkabısı IF9396 41,5 Beden

Satıcı: Samuraysport

3.409,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

7 saat önce

7 3409.20
adidas Duramo Sl 2 Erkek Beyaz Koşu Ayakkabısı 44 Beden

Satıcı: Samuraysport

3.409,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

7 saat önce

8 3409.20
adidas Duramo Sl 2 Erkek Beyaz Koşu Ayakkabısı 42 Beden

Satıcı: Samuraysport

3.409,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

7 saat önce

9 3409.20
adidas Duramo Sl2 M Erkek Koşu Ayakkabısı IF9396 43,5 Beden

Satıcı: Samuraysport

3.409,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

7 saat önce

10 3409.20
adidas Duramo Sl 2 Erkek Beyaz Koşu Ayakkabısı 45,5 Beden

Satıcı: 3 STR SPOR

3.464,99 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

11 3464.99
Adidas If9396 Duramo Sl2 M Erkek Koşu Ayakkabısı

Satıcı: Sportonex

3.511,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

12 3511.00

Adidas Duramo SL 2 Erkek Spor Ayakkabı Fiyat Geçmişi

Adidas Duramo SL 2 Erkek Spor Ayakkabı Temel Özellikleri

Türü:
Renk:
Normal

Adidas Duramo SL 2 Erkek Spor Ayakkabı Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

TASARIM

• Renk Beyaz
• İçerdiği Renkler Siyah Beyaz Kırmızı
• Taban Rengi Çok Renkli
• Ayak Kapama Bağcıklı
• Taban Tipi Normal
• Taban Kalınlığı Kalın
• Havalı Taban Yok
• Bilek Boyu Normal
• Ön Kısım Genişliği Normal
• Vurgulanmış Logo Var
• Burun Koruma Var
• Çekme İpi Yok

TEKNOLOJİ

• Yastıklama Teknolojisi Lightmotion Orta Taban

Adidas Duramo SL 2 Erkek Spor Ayakkabı Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.