Kullanıcı Tipi:
Türü:
Renk:
Materyal:
Taban Tipi:
Ayak Kapama:
Ön Kısım Genişliği:
Normal
Kullanım Alanı:

Adidas Duramo SL 2 Kadın Spor Ayakkabı Fiyatları

Adidas Kadın Koşu Ayakkabısı Duramo Sl2 W If9398

Satıcı: NORTHSPORT

2.882,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

23 dk önce

1 2882.00
adidas Kadın Koşu Ayakkabısı DURAMO SL2 W IF9398 - 38,5 - Yeşil

Satıcı: Gunhild Goods | 3 yorum | Numara: 38.5

2.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

2 2999.00
adidas Duramo SL 2 Short Distance Running Kadın Spor Ayakkabı 38,5 Beden

Satıcı: FLO

3.014,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

3 3014.10
adidas Duramo SL 2 Short Distance Running Kadın Spor Ayakkabı 38,5 Beden

Satıcı: İnstreet

3.016,65 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

4 3016.65
adidas Duramo SL 2 Short Distance Running Kadın Spor Ayakkabı 38 Beden

Satıcı: Oz Spor

3.135,02 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

5 3135.02
adidas Duramo SL 2 Short Distance Running Kadın Spor Ayakkabı 37 1/3 Beden

Satıcı: LeviShop

3.199,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

6 3199.00
adidas Kadın Koşu Ayakkabısı DURAMO SL2 W IF9398 - Yeşil - 39,5

Satıcı: FLO | 3 yorum | Numara: 39.5

3.546,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

7 3546.00
adidas Kadın Koşu Ayakkabısı DURAMO SL2 W IF9398 - 38 - Yeşil

Satıcı: FLO | 3 yorum | Numara: 38

3.546,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

8 3546.00
adidas Kadın Koşu Ayakkabısı DURAMO SL2 W IF9398 - Yeşil - 37,5

Satıcı: FLO | 3 yorum | Numara: 37.5

3.546,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

9 3546.00
adidas Kadın Koşu Ayakkabısı DURAMO SL2 W IF9398 - 40 - Yeşil

Satıcı: Samuraysport | 3 yorum | Numara: 40

4.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

10 4499.00
adidas Kadın Koşu Ayakkabısı DURAMO SL2 W IF9398 - 36,5 - Yeşil

Satıcı: Samuraysport | 3 yorum | Numara: 36.5

4.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

11 4499.00
adidas Kadın Koşu Ayakkabısı DURAMO SL2 W IF9398 - 36 - Yeşil

Satıcı: Samuraysport | 3 yorum | Numara: 36

4.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

12 4499.00

Adidas Duramo SL 2 Kadın Spor Ayakkabı Fiyat Geçmişi

Adidas Duramo SL 2 Kadın Spor Ayakkabı Temel Özellikleri

Türü:
Renk:
Normal

Adidas Duramo SL 2 Kadın Spor Ayakkabı Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

TASARIM

• Renk Yeşil
• İçerdiği Renkler Açık Su Yeşili
• Taban Rengi Çok Renkli
• Ayak Kapama Bağcıklı
• Taban Tipi Normal
• Taban Kalınlığı Kalın
• Havalı Taban Yok
• Bilek Boyu Normal
• Ön Kısım Genişliği Normal
• Vurgulanmış Logo Var
• Burun Koruma Var
• Çekme İpi Yok

TEKNOLOJİ

• Yastıklama Teknolojisi Lightmotion Orta Taban

Adidas Duramo SL 2 Kadın Spor Ayakkabı Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.