Kullanıcı Tipi:
Türü:
Renk:
Gri
Materyal:
Taban Tipi:
Ayak Kapama:
Ön Kısım Genişliği:
Geniş
Kullanım Alanı:

Adidas Duramo SL 2 Kadın Spor Ayakkabı Fiyatları

adidas Kadın DURAMO SL2 W Ayakkabı - Düşük Taban (Futbol Dışı) GRETWO/ZEROMT/FLAAQU 36 2/3

Satıcı: Amazon.com.tr

2.020,76 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

9 dk önce

1 2030.76
adidas Kadın DURAMO SL2 W Ayakkabı - Düşük Taban (Futbol Dışı) GRETWO/ZEROMT/FLAAQU 38

Satıcı: Amazon.com.tr

2.020,76 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

12 dk önce

2 2030.76
adidas DURAMO SL2 W Gri Kadın Koşu Ayakkabısı 36,5 Beden

Satıcı: Northsport

2.127,12 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

3 2127.12
adidas Kadın DURAMO SL2 W Ayakkabı - Düşük Taban (Futbol Dışı) GRETWO/ZEROMT/FLAAQU 37 1/3

Satıcı: Amazon.com.tr

2.312,70 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

20 dk önce

4 2322.7
adidas DURAMO SL2 W Gri Kadın Koşu Ayakkabısı 36,5 Beden

Satıcı: Sportive

2.528,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

5 2528.90
adidas DURAMO SL2 W Gri Kadın Koşu Ayakkabısı 38 Beden

Satıcı: Sportive

2.528,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

6 2528.90
adidas DURAMO SL2 W Gri Kadın Koşu Ayakkabısı 38,5 Beden

Satıcı: Sportive

2.528,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

7 2528.90
adidas DURAMO SL2 W Gri Kadın Koşu Ayakkabısı 38,5 Beden

Satıcı: Oz Spor

2.841,02 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

8 2841.02
Adidas Kadın Ayakkabı Duramo Sl2 W Ih8229

Satıcı: NORTHSPORT

2.882,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

46 dk önce

9 2882.00

Adidas Duramo SL 2 Kadın Spor Ayakkabı Fiyat Geçmişi

Adidas Duramo SL 2 Kadın Spor Ayakkabı Ürün Ailesi

Adidas Duramo SL 2 (IH8229) Kadın Spor Ayakkabı Gümüş / Gri / Turkuaz 2.020,76 TL
Adidas Duramo SL 2 (IH8224) Kadın Spor Ayakkabı Metalik Mor / Lila Fiyat bulunamadı

Adidas Duramo SL 2 Kadın Spor Ayakkabı Temel Özellikleri

Türü:
Renk:
Gri
Geniş

Adidas Duramo SL 2 Kadın Spor Ayakkabı Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

TASARIM

• Renk Gri
• İçerdiği Renkler Gri Turkuaz Gümüş
• Taban Rengi Beyaz
• Ayak Kapama Bağcıklı
• Taban Tipi Normal
• Taban Kalınlığı Kalın
• Havalı Taban Yok
• Bilek Boyu Normal
• Ön Kısım Genişliği Geniş
• Vurgulanmış Logo Var
• Burun Koruma Var
• Çekme İpi Yok

TEKNOLOJİ

• Yastıklama Teknolojisi Lightmotion Orta Taban

Adidas Duramo SL 2 Kadın Spor Ayakkabı Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.