Kullanıcı Tipi:
Türü:
Renk:
Materyal:
Taban Tipi:
Ayak Kapama:
Ön Kısım Genişliği:
Normal
Kullanım Alanı:

Adidas F50 League Firm/Multi-Ground Unisex Spor Ayakkabı Fiyatları

adidas Unisex Yetişkin F50 LEAGUE FG/MG Spor Ayakkabı, FTWWHT/CBLACK/SYELLO, 38 EU

Satıcı: Amazon.com.tr | Numara: 38

2.294,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

21 dk önce

1 2304
adidas Unisex Yetişkin F50 LEAGUE FG/MG Futbol Ayakkabısı (Sert Zemin) FTWWHT/CBLACK/SYELLO 42

Satıcı: Amazon.com.tr

2.890,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

19 dk önce

2 2900
adidas Unisex Yetişkin F50 LEAGUE FG/MG Futbol Ayakkabısı (Sert Zemin) FTWWHT/CBLACK/SYELLO 41 1/3

Satıcı: Amazon.com.tr

3.151,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

3 3161
adidas Unisex Yetişkin F50 LEAGUE FG/MG Futbol Ayakkabısı (Sert Zemin) FTWWHT/CBLACK/SYELLO 37 2/3

Satıcı: Amazon.com.tr

3.157,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

8 dk önce

4 3167
adidas Unisex Yetişkin F50 LEAGUE FG/MG Spor Ayakkabı, FTWWHT/CBLACK/SYELLO, 38 2/3

Satıcı: Amazon.com.tr | Numara: 38 2/3

3.168,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

5 3178
IE1289-E adidas F50 League Fg-Mg Erkek Spor Ayakkabı Beyaz

Satıcı: Samuray Sport

3.779,30 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

46 dk önce

6 3779.30
IE1289-E adidas F50 League Fg-Mg Erkek Spor Ayakkabı Beyaz

Satıcı: Samuray Sport

3.779,30 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

46 dk önce

7 3779.30
IE1289-E adidas F50 League Fg-Mg Erkek Spor Ayakkabı Beyaz

Satıcı: Samuray Sport

3.779,30 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

46 dk önce

8 3779.30
Adidas F50 League Fg/Mg Beyaz Erkek Krampon Ie1289 Y-156

Satıcı: SEVSPOR

4.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

9 4499.00

Adidas F50 League Firm/Multi-Ground Unisex Spor Ayakkabı Fiyat Geçmişi

Adidas F50 League Firm/Multi-Ground Unisex Spor Ayakkabı Temel Özellikleri

Türü:
Renk:
Normal

Adidas F50 League Firm/Multi-Ground Unisex Spor Ayakkabı Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

TASARIM

• Renk Beyaz
• İçerdiği Renkler Beyaz Kırmızı
• Taban Rengi Çok Renkli
• Ayak Kapama Bağcıklı
• Taban Tipi Krampon
• Taban Kalınlığı Normal
• Havalı Taban Yok
• Bilek Boyu Normal
• Ön Kısım Genişliği Normal
• Vurgulanmış Logo Var
• Burun Koruma Yok
• Çekme İpi Yok

Adidas F50 League Firm/Multi-Ground Unisex Spor Ayakkabı Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.