Kullanıcı Tipi:
Türü:
Renk:
Materyal:
Taban Tipi:
Ayak Kapama:
Ön Kısım Genişliği:
Normal
Kullanım Alanı:

Adidas Falcon Kadın Spor Ayakkabı Fiyatları

Adidas Falcon W Kadın Günlük Ayakkabı Ig8301 Siyah 001 siyah

Satıcı: dalkilicspor

3.210,99 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

1 3210.99
Adidas Falcon W Kadın Günlük Ayakkabı Ig8301 Siyah 001 siyah

Satıcı: dalkilicspor

3.210,99 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

2 3210.99
Adidas Falcon W Kadın Günlük Ayakkabı Ig8301 Siyah 001 siyah

Satıcı: dalkilicspor

3.210,99 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

3 3210.99
adidas Kadın Sneaker Günlük Yürüyüş Ayakkabısı FALCON W IG8301 39,5 Beden

Satıcı: Dalkılıç

3.310,30 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

4 3310.30
adidas Kadın Sneaker Günlük Yürüyüş Ayakkabısı FALCON W IG8301 40 Beden

Satıcı: Dalkılıç

3.310,30 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

5 3310.30
Adidas Falcon W Kadın Günlük Ayakkabı Ig8301 Siyah 001 siyah

Satıcı: updigo

3.523,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

6 3523.20
Adidas Falcon W Kadın Günlük Ayakkabı Ig8301 Siyah 001 siyah

Satıcı: updigo

3.523,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

7 3523.20
adidas Kadın Sneaker Günlük Yürüyüş Ayakkabısı FALCON W IG8301 37,5 Beden

Satıcı: updigo

3.594,73 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

8 3594.73
adidas Falcon W Kadın Günlük Ayakkabı IG8301 Siyah 40

Satıcı: Dalkılıç Spor

4.729,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

17 dk önce

9 4739
adidas Kadın Sneaker Günlük Yürüyüş Ayakkabısı FALCON W IG8301 37,5 Beden

Satıcı: Longstreet

4.729,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

10 4729.00

Adidas Falcon Kadın Spor Ayakkabı Fiyat Geçmişi

Adidas Falcon Kadın Spor Ayakkabı Temel Özellikleri

Türü:
Renk:
Normal

Adidas Falcon Kadın Spor Ayakkabı Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

TASARIM

• Renk Siyah
• İçerdiği Renkler Siyah
• Taban Rengi Beyaz
• Tarz Retro
• Ayak Kapama Bağcıklı
• Taban Tipi Normal
• Taban Kalınlığı Kalın
• Havalı Taban Yok
• Bilek Boyu Normal
• Ön Kısım Genişliği Normal
• Vurgulanmış Logo Var
• Burun Koruma Var
• Çekme İpi Yok

TEKNOLOJİ

• Yastıklama Teknolojisi EVA Orta Taban Torsion System

Adidas Falcon Kadın Spor Ayakkabı Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.