Kullanıcı Tipi:
Türü:
Renk:
Materyal:
Taban Tipi:
Ayak Kapama:
Ön Kısım Genişliği:
Normal
Kullanım Alanı:

Adidas Fortarun 4.0 Çocuk Spor Ayakkabı Fiyatları

adidas Fortarun 4.0 K 30.5 Beden

Satıcı: Koray Spor

2.294,15 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

1 2294.15
adidas Fortarun 4.0 K 29 Beden

Satıcı: Koray Spor

2.294,15 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

2 2294.15
adidas Fortarun 4.0 K 31 Beden

Satıcı: Koray Spor

2.294,15 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

3 2294.15
adidas Fortarun 4.0 K 31,5 Beden

Satıcı: Koray Spor

2.294,15 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

4 2294.15
adidas Fortarun 4.0 K 30 Beden

Satıcı: Koray Spor

2.294,15 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

5 2294.15
adidas Fortarun 4.0 K 28 Beden

Satıcı: Koray Spor

2.294,15 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

6 2294.15
adidas Fortarun 4.0 K 28,5 Beden

Satıcı: Koray Spor

2.294,15 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

7 2294.15
adidas Fortarun 4.0 Çocuk Ayakkabısı 28,5 Beden

Satıcı: eforgin

2.350,39 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

8 2350.39
adidas Fortarun 4.0 K 30,5 Beden

Satıcı: SPORTIME

2.549,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

9 2549.00
adidas Fortarun 4.0 K 30 Beden

Satıcı: SPORTIME

2.549,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

10 2549.00
adidas Fortarun 4.0 K 33,5 Beden

Satıcı: SPORTIME

2.549,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

11 2549.00
adidas Fortarun 4.0 K 28 Beden

Satıcı: SPORTIME

2.549,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

12 2549.00
adidas Fortarun 4.0 K 29 Beden

Satıcı: SPORTIME

2.549,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

13 2549.00
adidas Fortarun 4.0 K 27,5 Beden

Satıcı: SPORTIME

2.549,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

14 2549.00
adidas Fortarun 4.0 K 31,5 Beden

Satıcı: SPORTIME

2.549,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

15 2549.00
adidas Fortarun 4.0 K 31 Beden

Satıcı: SPORTIME

2.549,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

16 2549.00
Adidas Çocuk Günlük Spor Ayakkabı Fortarun 4.0 El C Jq5193

Satıcı: Yalı Spor

2.564,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

26 dk önce

17 2564.05

Adidas Fortarun 4.0 Çocuk Spor Ayakkabı Fiyat Geçmişi

Adidas Fortarun 4.0 Çocuk Spor Ayakkabı Ürün Ailesi

Adidas Fortarun 4.0 (JR9831) Çocuk Spor Ayakkabı Siyah / Gri / Pembe 1.983,76 TL
Adidas Fortarun 4.0 (JQ5193) Çocuk Spor Ayakkabı Siyah / Beyaz 2.294,15 TL

Adidas Fortarun 4.0 Çocuk Spor Ayakkabı Temel Özellikleri

Türü:
Renk:
Normal

Adidas Fortarun 4.0 Çocuk Spor Ayakkabı Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

TASARIM

• Renk Siyah
• İçerdiği Renkler Siyah Beyaz
• Taban Rengi Beyaz
• Ayak Kapama Bağcıklı Cırtlı
• Taban Tipi Normal
• Taban Kalınlığı Kalın
• Havalı Taban Yok
• Bilek Boyu Normal
• Ön Kısım Genişliği Normal
• Vurgulanmış Logo Var
• Burun Koruma Var
• Çekme İpi Var

TEKNOLOJİ

• Yastıklama Teknolojisi Cloudfoam Orta Taban

Adidas Fortarun 4.0 Çocuk Spor Ayakkabı Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.