Kullanıcı Tipi:
Türü:
Renk:
Materyal:
Taban Tipi:
Ayak Kapama:
Ön Kısım Genişliği:
Normal
Kullanım Alanı:

Adidas Gazelle Unisex Spor Ayakkabı Fiyatları

adidas gazelle sneaker erkek ayakkabı BB5478

Satıcı: EMEKSPOR

3.818,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

20 dk önce

1 3818.10
adidas Erkek GAZELLE Ayakkabı CONAVY/WHITE/GOLDMT 45 1/3

Satıcı: SuperStepTR

4.199,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

22 dk önce

2 4209
adidas Unisex Günlük Ayakkabı Lacivert Gazelle BB5478 46

Satıcı: SuperStepTR

4.199,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

23 dk önce

3 4209
adidas Gazelle Sneaker 42 Beden

Satıcı: Yalı Spor

5.279,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

4 5279.20
Adidas Erkek Günlük Ayakkabı Bb5478 Gazelle 001 lacivert

Satıcı: newyorkbrands

5.374,47 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

21 dk önce

5 5374.47
ADIDAS GAZELLE ERKEK AYAKKABI BB5478

Satıcı: GURUR TEKSTİL

5.490,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

20 dk önce

6 5490.05
adidas gazelle sneaker erkek ayakkabı BB5478

Satıcı: GURUR TEKSTİL

5.490,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

20 dk önce

7 5490.05
Adidas Erkek Günlük Ayakkabı Bb5478 Gazelle 001 lacivert

Satıcı: dalkilicspor

5.760,93 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

21 dk önce

8 5760.93
Adidas Erkek Günlük Ayakkabı Bb5478 Gazelle 001 lacivert

Satıcı: dalkilicspor

5.760,93 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

21 dk önce

9 5760.93
adidas Gazelle Sneaker 42 Beden

Satıcı: Dalkılıç

5.939,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

10 5939.10
adidas Gazelle Sneaker 44 Beden

Satıcı: Dalkılıç

5.939,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

11 5939.10
adidas Gazelle Sneaker 44 2/3 Beden

Satıcı: Dalkılıç

5.939,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

12 5939.10
adidas Gazelle Sneaker 43 1/3 Beden

Satıcı: Dalkılıç

5.939,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

13 5939.10
adidas Erkek GAZELLE Ayakkabı CONAVY/WHITE/GOLDMT 38 2/3

Satıcı: adidas Türkiye

6.599,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

19 dk önce

14 6609
adidas Erkek GAZELLE Ayakkabı CONAVY/WHITE/GOLDMT 38

Satıcı: adidas Türkiye

6.599,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 dk önce

15 6609

Adidas Gazelle Unisex Spor Ayakkabı Fiyat Geçmişi

Adidas Gazelle Unisex Spor Ayakkabı Ürün Ailesi

Adidas Gazelle Unisex Spor Ayakkabı Temel Özellikleri

Türü:
Renk:
Normal

Adidas Gazelle Unisex Spor Ayakkabı Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

TASARIM

• Renk Lacivert
• İçerdiği Renkler Beyaz Lacivert
• Taban Rengi Beyaz
• Tarz İkonik Retro
• Ayak Kapama Bağcıklı
• Taban Tipi Düz
• Taban Kalınlığı Normal
• Havalı Taban Yok
• Bilek Boyu Normal
• Ön Kısım Genişliği Normal
• Vurgulanmış Logo Var
• Burun Koruma Yok
• Çekme İpi Yok

Adidas Gazelle Unisex Spor Ayakkabı Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.