Kullanıcı Tipi:
Türü:
Renk:
Materyal:
Taban Tipi:
Ayak Kapama:
Ön Kısım Genişliği:
Normal
Kullanım Alanı:

Adidas Gazelle Kadın Spor Ayakkabı Fiyatları

adidas Gazelle W Kadın Günlük Ayakkabı IG4393 Haki

Satıcı: Korayspor

2.944,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

1 2944.05
adidas Gazelle W Kadın Günlük Ayakkabı IG4393 Haki

Satıcı: Korayspor

2.944,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

2 2944.05
adidas Gazelle Kadın Yeşil Spor Ayakkabı () 39,5 Beden

Satıcı: Korayspor

3.099,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

3 3099.00
adidas Gazelle W Kadın Günlük Ayakkabı IG4393 Haki 40 Beden

Satıcı: Korayspor

3.099,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

4 3099.00
adidas Gazelle W Kadın Günlük Ayakkabı IG4393 Haki 40 Beden

Satıcı: Korayspor

3.099,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

5 3099.00
adidas Gazelle W Kadın Günlük Ayakkabı IG4393 Haki 39,5 Beden

Satıcı: Korayspor

3.099,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

6 3099.00
adidas Gazelle Kadın Yeşil Spor Ayakkabı () 40 Beden

Satıcı: Koray Spor

3.099,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

7 3099.00
adidas Gazelle Kadın Yeşil Spor Ayakkabı () 39,5 Beden

Satıcı: Koray Spor

3.099,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

8 3099.00
adidas Gazelle W Kadın Günlük Ayakkabı IG4393 Haki 39,5 Beden

Satıcı: Korayspor

3.099,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

9 3099.00
adidas Gazelle Kadın Yeşil Spor Ayakkabı () 40 Beden

Satıcı: Korayspor

3.099,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

10 3099.00
adidas Gazelle Kadın Yeşil Spor Ayakkabı () 39 1/3 Beden

Satıcı: Korayspor

3.099,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

11 3099.00

Adidas Gazelle Kadın Spor Ayakkabı Fiyat Geçmişi

Adidas Gazelle Kadın Spor Ayakkabı Temel Özellikleri

Türü:
Renk:
Normal

Adidas Gazelle Kadın Spor Ayakkabı Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

TASARIM

• Renk Turkuaz
• İçerdiği Renkler Açık Gri Açık Turkuaz
• Taban Rengi Beyaz
• Ayak Kapama Bağcıklı
• Taban Tipi Düz
• Taban Kalınlığı Normal
• Havalı Taban Yok
• Bilek Boyu Normal
• Ön Kısım Genişliği Normal
• Vurgulanmış Logo Var
• Burun Koruma Yok
• Çekme İpi Yok

Adidas Gazelle Kadın Spor Ayakkabı Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.