Kullanıcı Tipi:
Türü:
Renk:
Materyal:
Taban Tipi:
Ayak Kapama:
Ön Kısım Genişliği:
Normal
Kullanım Alanı:

Adidas Handball Spezial Çocuk Spor Ayakkabı Fiyatları

Adidas Jı2896 Handball Spezıal C Çocuk Günlük Spor Ayakkabısı Turkuaz

Satıcı: YalıSpor

2.663,26 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

1 2663.26
Adidas Handball Spezıal C Çocuk Günlük Ayakkabı JI2896 Renkli

Satıcı: Korayspor

2.849,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

10 dk önce

2 2859.05
adidas Jı2896-c Handball Spezıal C çocuk Spor Ayakkabı Mavi

Satıcı: Korayspor

2.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

3 3009
Adidas Handball Spezıal C Çocuk Günlük Ayakkabı JI2896 Renkli

Satıcı: Korayspor

2.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

4 3009
Adidas Jı2896 Handball Spezıal C Çocuk Günlük Spor Ayakkabısı Turkuaz

Satıcı: dalkilicspor

3.141,93 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

5 3141.93
Adidas Jı2896 Handball Spezıal C Çocuk Günlük Spor Ayakkabısı Turkuaz

Satıcı: emekspor

3.171,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

6 3171.07
Adidas Jı2896 Handball Spezıal C Çocuk Günlük Spor Ayakkabısı Turkuaz

Satıcı: emekspor

3.171,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

7 3171.07
Adidas Handball Spezıal C Çocuk Günlük Ayakkabı JI2896 Renkli

Satıcı: Sporalışverişim

3.203,11 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

8 3203.11
Adidas Handball Spezıal C Çocuk Günlük Ayakkabı JI2896 Renkli

Satıcı: Northsport

3.599,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

9 3599.00
Adidas Handball Spezıal C Çocuk Günlük Ayakkabı JI2896 Renkli

Satıcı: SPORJİNAL

3.599,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

10 3599.00
Adidas Handball Spezıal C Çocuk Günlük Ayakkabı JI2896 Renkli

Satıcı: Yalı Spor

3.599,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

11 3599.00
adidas Mavi Çocuk Sneaker HANDBALL SPEZIAL C JI2896

Satıcı: Northsport

3.599,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

12 3599.00
adidas Mavi Çocuk Sneaker HANDBALL SPEZIAL C JI2896

Satıcı: SPORJİNAL

3.599,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

13 3599.00

Adidas Handball Spezial Çocuk Spor Ayakkabı Fiyat Geçmişi

Adidas Handball Spezial Çocuk Spor Ayakkabı Ürün Ailesi

Adidas Handball Spezial Çocuk Spor Ayakkabı Temel Özellikleri

Türü:
Renk:
Normal

Adidas Handball Spezial Çocuk Spor Ayakkabı Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

TASARIM

• Renk Mavi
• İçerdiği Renkler Beyaz Mavi
• Taban Rengi Kahverengi
• Tarz İkonik Retro
• Ayak Kapama Bağcıklı
• Taban Tipi Düz
• Taban Kalınlığı Normal
• Havalı Taban Yok
• Bilek Boyu Normal
• Ön Kısım Genişliği Normal
• Vurgulanmış Logo Var
• Burun Koruma Yok
• Çekme İpi Yok

Adidas Handball Spezial Çocuk Spor Ayakkabı Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.