Kullanıcı Tipi:
Türü:
Renk:
Materyal:
Taban Tipi:
Ayak Kapama:
Ön Kısım Genişliği:
Normal
Kullanım Alanı:

Adidas Hoops 3.0 Low Classic Vintage Erkek Spor Ayakkabı Fiyatları

adidas Hoops 3.0 Low Classic Vintage Erkek Spor Ayakkabı 44 2/3 Beden

Satıcı: sadıkaltun forum avm

2.399,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

1 2399.20
adidas Hoops 4.0 Erkek Günlük Ayakkabı 40,5 Beden

Satıcı: Korayspor

2.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

2 2499.00
adidas Hoops 4.0 Erkek Günlük Ayakkabı 46,5 Beden

Satıcı: Korayspor

2.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

3 2499.00
adidas Hoops 4.0 Erkek Günlük Ayakkabı 42,5 Beden

Satıcı: Korayspor

2.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

4 2499.00
adidas Hoops 4.0 Erkek Günlük Ayakkabı 40 Beden

Satıcı: Korayspor

2.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

5 2499.00
adidas Hoops 4.0 Erkek Günlük Ayakkabı 46 Beden

Satıcı: Korayspor

2.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

6 2499.00
adidas Hoops 4.0 Erkek Günlük Ayakkabı 41,5 Beden

Satıcı: Korayspor

2.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

7 2499.00
adidas Hoops 4.0 Erkek Günlük Ayakkabı 44 Beden

Satıcı: Korayspor

2.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

8 2499.00
adidas Hoops 4.0 Erkek Günlük Ayakkabı 43,5 Beden

Satıcı: Korayspor

2.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

9 2499.00
adidas Hoops 4.0 Erkek Günlük Ayakkabı 42 Beden

Satıcı: Korayspor

2.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

10 2499.00
adidas Hoops 4.0 Erkek Günlük Ayakkabı 44,5 Beden

Satıcı: Korayspor

2.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

11 2499.00
adidas Hoops 4.0 Erkek Günlük Ayakkabı 45,5 Beden

Satıcı: Korayspor

2.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

12 2499.00
Adidas Sportswear GY5432 Hoops 3.0 Low Classic Vintage Shoes - 44,5 - Siyah - Beyaz

Satıcı: sadıkaltun forum avm | 1169 yorum | Numara: 44.5

2.549,15 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

24 dk önce

13 2549.15
Adidas Hoops 3.0 Erkek Günlük Ayakkabı Siyah GY5432 Siyah

Satıcı: ceviksports

3.114,11 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

14 3114.11
adidas Hoops 3.0 Low Classic Vintage Erkek Spor Ayakkabı 43,5 Beden

Satıcı: EYM SPOR

3.315,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

15 3315.00
Adidas Hoops 3.0 Erkek Günlük Ayakkabı Siyah GY5432 Siyah

Satıcı: eforgin

3.363,40 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

16 3363.40
Adidas Hoops 3.0 Erkek Günlük Ayakkabı Siyah GY5432 Siyah

Satıcı: eforgin

3.363,40 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

17 3363.40
adidas Erkek Hoops 3.0 Low Classic Vintage Ayakkabı Gy5432

Satıcı: Eforgin

3.363,40 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

18 3363.40
Adidas Sportswear GY5432 Hoops 3.0 Low Classic Vintage Shoes - 44 - Siyah - Beyaz

Satıcı: ÇEVİKSPOR | 1169 yorum | Numara: 44

3.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

24 dk önce

19 3499.00
adidas Hoops 3.0 Low Classic Vintage Erkek Spor Ayakkabı 44 Beden

Satıcı: EYM SPOR

3.570,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

20 3570.00
adidas Hoops 3.0 Low Classic Vintage Erkek Spor Ayakkabı 42 Beden

Satıcı: EYM SPOR

3.570,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

21 3570.00
adidas Hoops 3.0 Low Classic Vintage Erkek Spor Ayakkabı 41,5 Beden

Satıcı: EYM SPOR

3.570,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

22 3570.00
adidas Hoops 3.0 Low Classic Vintage Erkek Spor Ayakkabı 44 2/3 Beden

Satıcı: eforgin

3.590,14 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

23 3590.14
adidas Hoops 3.0 Low Classic Vintage Erkek Spor Ayakkabı 42 Beden

Satıcı: eforgin

3.590,14 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

24 3590.14
adidas Hoops 3.0 Low Classic Vintage Erkek Spor Ayakkabı 41,5 Beden

Satıcı: eforgin

3.590,14 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

25 3590.14
adidas Hoops 3.0 Low Classic Vintage Erkek Spor Ayakkabı 42,5 Beden

Satıcı: eforgin

3.590,14 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

26 3590.14
Adidas Sportswear GY5432 Hoops 3.0 Low Classic Vintage Shoes - 47 - Siyah - Beyaz

Satıcı: Star Step | 1169 yorum | Numara: 47

3.626,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

24 dk önce

27 3626.07
Adidas Hoops 3.0 Erkek Günlük Ayakkabı Siyah GY5432 Siyah

Satıcı: EYMSPOR

3.738,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

28 3738.00
Adidas Sportswear GY5432 Hoops 3.0 Low Classic Vintage Shoes - 41 - Siyah - Beyaz

Satıcı: eforgin | 1169 yorum | Numara: 41

3.779,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

24 dk önce

29 3779.10
Adidas Sportswear GY5432 Hoops 3.0 Low Classic Vintage Shoes - 42 - Siyah - Beyaz

Satıcı: eforgin | 1169 yorum | Numara: 42

3.779,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

24 dk önce

30 3779.10
Adidas Sportswear GY5432 Hoops 3.0 Low Classic Vintage Shoes - 42,5 - Siyah - Beyaz

Satıcı: eforgin | 1169 yorum | Numara: 42.5

3.779,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

24 dk önce

31 3779.10
adidas Hoops 3.0 Low Classic Vintage Erkek Spor Ayakkabı 43 1/3 Beden

Satıcı: Gedikspor

3.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

32 3999.00
adidas Hoops 3.0 Low Classic Vintage Erkek Spor Ayakkabı 44 2/3 Beden

Satıcı: Gedikspor

3.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

33 3999.00
adidas Hoops 3.0 Low Classic Vintage Erkek Spor Ayakkabı 42 Beden

Satıcı: Gedikspor

3.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

34 3999.00
Adidas Sportswear GY5432 Hoops 3.0 Low Classic Vintage Shoes - 45 - Siyah - Beyaz

Satıcı: EYM SPOR | 1169 yorum | Numara: 45

4.200,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

24 dk önce

35 4200.00
Adidas Sportswear GY5432 Hoops 3.0 Low Classic Vintage Shoes - 40,5 - Siyah - Beyaz

Satıcı: EYM SPOR | 1169 yorum | Numara: 40.5

4.200,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

24 dk önce

36 4200.00

Adidas Hoops 3.0 Low Classic Vintage Erkek Spor Ayakkabı Fiyat Geçmişi

Adidas Hoops 3.0 Low Classic Vintage Erkek Spor Ayakkabı Ürün Ailesi

Adidas Hoops 3.0 Low Classic Vintage Erkek Spor Ayakkabı Temel Özellikleri

Türü:
Renk:
Normal

Adidas Hoops 3.0 Low Classic Vintage Erkek Spor Ayakkabı Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

TASARIM

• Renk Siyah
• İçerdiği Renkler Siyah Beyaz Gri
• Taban Rengi Beyaz Siyah
• Tarz Retro
• Ayak Kapama Bağcıklı
• Taban Tipi Düz
• Taban Kalınlığı Normal
• Havalı Taban Yok
• Bilek Boyu Normal
• Ön Kısım Genişliği Normal
• Vurgulanmış Logo Var
• Burun Koruma Yok
• Çekme İpi Yok

TEKNOLOJİ

• Yastıklama Teknolojisi EVA İç Taban

Adidas Hoops 3.0 Low Classic Vintage Erkek Spor Ayakkabı Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.