Kullanıcı Tipi:
Türü:
Renk:
Materyal:
Taban Tipi:
Ayak Kapama:
Ön Kısım Genişliği:
Normal
Kullanım Alanı:

Adidas Hoops 3.0 Mid Classic Vintage Erkek Spor Ayakkabı Fiyatları

Adidas Hoops 3.0 Mid Classic Vintage Erkek Günlük Spor Ayakkabı C-ADIGW3020E10A00

Satıcı: dalkilicspor

1.939,03 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

1 1939.03
adidas Hoops 3.0 Mıd siyah erkek basketbol Ayakkabısı gw3020 42 Beden

Satıcı: Dalkılıç

1.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

2 1999.00
adidas Hoops 3.0 Mıd siyah erkek basketbol Ayakkabısı gw3020 44,5 Beden

Satıcı: Dalkılıç

1.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

3 1999.00
adidas Hoops 3.0 Mıd siyah erkek basketbol Ayakkabısı gw3020 42,5 Beden

Satıcı: Dalkılıç

1.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

4 1999.00
adidas Hoops 3.0 Mid Classic Vintage erkek spor ayakkabısı, Core Black Ftwr Beyaz Gri Six, 36 EU

Satıcı: Updigo | Numara: 36

2.127,71 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

5 2137.71
Adidas Gw3020 Hoops 3.0 Mıd Erkek Günlük Spor Ayakkabısı Siyah

Satıcı: Spormarkt

2.135,11 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

6 2135.11
adidas ERKEK SPOR AYAKKABI 42 Beden

Satıcı: updigo

2.157,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

7 2157.10
adidas ERKEK SPOR AYAKKABI 42 2/3 Beden

Satıcı: updigo

2.157,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

8 2157.10
adidas ERKEK SPOR AYAKKABI 41 1/3 Beden

Satıcı: updigo

2.157,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

9 2157.10
Adidas Gw3020 Hoops 3.0 Mıd Erkek Günlük Spor Ayakkabısı Siyah

Satıcı: updigo

2.385,67 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

10 2385.67
Adidas Gw3020 Hoops 3.0 Mıd Erkek Günlük Spor Ayakkabısı Siyah

Satıcı: updigo

2.385,67 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

11 2385.67
Adidas Gw3020 Hoops 3.0 Mıd Erkek Günlük Spor Ayakkabısı Siyah

Satıcı: cevikspormalzemeleri

2.491,11 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

12 2491.11
adidas ADİDAS GW3020 ADİDAS GW3020 HOOPS 3.0 MID 42,5 Beden

Satıcı: Çevik Spor

2.599,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

13 2599.00
adidas adidas Hoops 3.0 Mıd Erkek Spor Ayakkabı Siyah 42,5 Beden

Satıcı: Çevik Spor

2.599,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

14 2599.00
adidas Hoops 3.0 Mıd Siyah Erkek GW3020 42,5 Beden

Satıcı: Çevik Spor

2.599,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

15 2599.00
adidas Hoops 3.0 Mıd Siyah Erkek GW3020 42 2/3 Beden

Satıcı: Çevik Spor

2.599,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

16 2599.00
adidas ERKEK SPOR AYAKKABI 42 2/3 Beden

Satıcı: Çevik Spor

2.599,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

17 2599.00
adidas ERKEK SPOR AYAKKABI 42,5 Beden

Satıcı: Çevik Spor

2.599,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

18 2599.00
adidas ERKEK SPOR AYAKKABI 39 Beden

Satıcı: Çevik Spor

2.899,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

19 2899.00
adidas ERKEK SPOR AYAKKABI 39,5 Beden

Satıcı: Çevik Spor

2.899,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

20 2899.00
adidas ERKEK SPOR AYAKKABI 38,5 Beden

Satıcı: Çevik Spor

2.899,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

21 2899.00
adidas ERKEK SPOR AYAKKABI 39 1/3 Beden

Satıcı: Çevik Spor

2.899,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

22 2899.00
Adidas Gw3020 Hoops 3.0 Mıd Erkek Günlük Spor Ayakkabısı Siyah

Satıcı: betsispor

2.962,91 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

23 2962.91
adidas ERKEK SPOR AYAKKABI 42 2/3 Beden

Satıcı: betsispor

3.279,57 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

24 3279.57
adidas ERKEK SPOR AYAKKABI 42,5 Beden

Satıcı: Galatasport

4.120,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

25 4120.00
adidas ERKEK SPOR AYAKKABI 41 Beden

Satıcı: doğan sport

4.299,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

26 4299.00

Adidas Hoops 3.0 Mid Classic Vintage Erkek Spor Ayakkabı Fiyat Geçmişi

Adidas Hoops 3.0 Mid Classic Vintage Erkek Spor Ayakkabı Temel Özellikleri

Türü:
Renk:
Normal

Adidas Hoops 3.0 Mid Classic Vintage Erkek Spor Ayakkabı Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

TASARIM

• Renk Siyah
• İçerdiği Renkler Siyah Beyaz
• Taban Rengi Beyaz Siyah
• Tarz İkonik Retro
• Ayak Kapama Bağcıklı
• Taban Tipi Düz
• Taban Kalınlığı Normal
• Havalı Taban Yok
• Bilek Boyu Orta Yüksek
• Ön Kısım Genişliği Normal
• Vurgulanmış Logo Var
• Burun Koruma Yok
• Çekme İpi Yok

TEKNOLOJİ

• Yastıklama Teknolojisi EVA İç Taban

Adidas Hoops 3.0 Mid Classic Vintage Erkek Spor Ayakkabı Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.