Kullanıcı Tipi:
Türü:
Renk:
Materyal:
Taban Tipi:
Ayak Kapama:
Ön Kısım Genişliği:
Normal
Kullanım Alanı:

Adidas Hoops 4.0 Unisex Spor Ayakkabı Fiyatları

adidas Unisex Yetişkin HOOPS 4.0 Ayakkabı - Düşük Taban (Futbol Dışı) FTWWHT/ROYBLU/GRETWO 42

Satıcı: Amazon.com.tr

1.905,71 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

9 dk önce

1 1915.71
adidas Unisex Yetişkin HOOPS 4.0 Ayakkabı - Düşük Taban (Futbol Dışı) FTWWHT/ROYBLU/GRETWO 40 2/3

Satıcı: Updigo

1.953,08 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

10 dk önce

2 1963.08
adidas Sportswear JQ9987 Hoops 4.0 Shoes - Beyaz - Mavi - 44

Satıcı: adidas | 172 yorum | Numara: 44

2.299,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

14 dk önce

3 2299.00
adidas Sportswear JQ9987 Hoops 4.0 Shoes - Beyaz - Mavi - 46

Satıcı: adidas | 172 yorum | Numara: 46

2.299,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

4 2299.00
adidas Sportswear JQ9987 Hoops 4.0 Shoes - 38,5 - Beyaz - Mavi

Satıcı: adidas | 172 yorum | Numara: 38.5

2.299,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

5 2299.00
adidas Sportswear JQ9987 Hoops 4.0 Shoes - Beyaz - Mavi - 45

Satıcı: Dalkılıç Spor | 172 yorum | Numara: 45

2.599,35 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

14 dk önce

6 2599.35
Adidas Sportswear JQ9987 Hoops 4.0 Shoes - Beyaz - Mavi - 42,5

Satıcı: Dalkılıç Spor | 172 yorum | Numara: 42.5

2.599,35 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

14 dk önce

7 2599.35
Adidas Sportswear JQ9987 Hoops 4.0 Shoes - Beyaz - Mavi - 40,5

Satıcı: Dalkılıç Spor | 172 yorum | Numara: 40.5

2.599,35 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

14 dk önce

8 2599.35
Adidas Sportswear JQ9987 Hoops 4.0 Shoes - Beyaz - Mavi - 42

Satıcı: Dalkılıç Spor | 172 yorum | Numara: 42

2.599,35 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

14 dk önce

9 2599.35
adidas Sportswear JQ9987 Hoops 4.0 Shoes - Beyaz - Mavi - 44

Satıcı: Dalkılıç Spor | 172 yorum | Numara: 44

2.599,35 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

14 dk önce

10 2599.35
adidas Sportswear JQ9987 Hoops 4.0 Shoes - Beyaz - Mavi - 45,5

Satıcı: Dalkılıç Spor | 172 yorum | Numara: 45.5

2.599,35 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

14 dk önce

11 2599.35
Adidas Sportswear JQ9987 Hoops 4.0 Shoes - Beyaz - Mavi - 43

Satıcı: Samuraysport | 172 yorum | Numara: 43

2.999,25 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

12 2999.25
Adidas Sportswear JQ9987 Hoops 4.0 Shoes - Beyaz - Mavi - 41

Satıcı: Samuraysport | 172 yorum | Numara: 41

2.999,25 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

13 2999.25
adidas Sportswear JQ9987 Hoops 4.0 Shoes - Beyaz - Mavi - 45

Satıcı: Samuraysport | 172 yorum | Numara: 45

2.999,25 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

14 2999.25
Adidas Sportswear JQ9987 Hoops 4.0 Shoes - Beyaz - Mavi - 42,5

Satıcı: Samuraysport | 172 yorum | Numara: 42.5

2.999,25 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

15 2999.25
Adidas Sportswear JQ9987 Hoops 4.0 Shoes - Beyaz - Mavi - 40,5

Satıcı: Samuraysport | 172 yorum | Numara: 40.5

2.999,25 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

16 2999.25
Adidas Sportswear JQ9987 Hoops 4.0 Shoes - Beyaz - Mavi - 42

Satıcı: Samuraysport | 172 yorum | Numara: 42

2.999,25 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

14 dk önce

17 2999.25
adidas Sportswear JQ9987 Hoops 4.0 Shoes - Beyaz - Mavi - 44

Satıcı: Samuraysport | 172 yorum | Numara: 44

2.999,25 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

18 2999.25
adidas Sportswear JQ9987 Hoops 4.0 Shoes - Beyaz - Mavi - 45,5

Satıcı: Samuraysport | 172 yorum | Numara: 45.5

2.999,25 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

19 2999.25
Adidas Sportswear JQ9987 Hoops 4.0 Shoes - Beyaz - Mavi - 42

Satıcı: updigo | 172 yorum | Numara: 42

3.599,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

20 3599.10

Adidas Hoops 4.0 Unisex Spor Ayakkabı Fiyat Geçmişi

Adidas Hoops 4.0 Unisex Spor Ayakkabı Ürün Ailesi

Adidas Hoops 4.0 Unisex Spor Ayakkabı Temel Özellikleri

Türü:
Renk:
Normal

Adidas Hoops 4.0 Unisex Spor Ayakkabı Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

TASARIM

• Renk Beyaz
• İçerdiği Renkler Beyaz Mavi Açık Gri
• Taban Rengi Beyaz
• Ayak Kapama Bağcıklı
• Taban Tipi Düz
• Taban Kalınlığı Normal
• Havalı Taban Yok
• Bilek Boyu Normal
• Ön Kısım Genişliği Normal
• Vurgulanmış Logo Var
• Burun Koruma Yok
• Çekme İpi Yok

Adidas Hoops 4.0 Unisex Spor Ayakkabı Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.