Kullanıcı Tipi:
Türü:
Renk:
Materyal:
Taban Tipi:
Ayak Kapama:
Ön Kısım Genişliği:
Normal
Kullanım Alanı:

Adidas Hoops Mid Çocuk Spor Ayakkabı Fiyatları

adidas Hoops Mid 3.0 K 38 2/3 Beden

Satıcı: Trendyol

1.266,72 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

6 saat önce

1 1266.72
adidas Hoops Mid 3.0 K 39 1/3 Beden

Satıcı: Trendyol

1.266,72 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

6 saat önce

2 1266.72
adidas Hoops Mid 3.0 K 28 Beden

Satıcı: Northsport

1.775,12 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

6 saat önce

3 1775.12
adidas Hoops Mid 3.0 K 38 2/3 Beden

Satıcı: Northsport

1.775,12 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

6 saat önce

4 1775.12
adidas Hoops Mid 3.0 K 38 Beden

Satıcı: Dalkılıç

2.099,30 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

6 saat önce

5 2099.30
adidas Hoops Mid 3.0 K 38,5 Beden

Satıcı: Dalkılıç

2.099,30 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

6 saat önce

6 2099.30
adidas Hoops Mid 3.0 K 38 2/3 Beden

Satıcı: öztspor

2.544,65 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

6 saat önce

7 2544.65
adidas Hoops Mid 3.0 K 38,5 Beden

Satıcı: öztspor

2.594,47 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

6 saat önce

8 2594.47
Adidas Çocuk Spor Ayakkabı Hoops Mıd 3.0 K Gw0402

Satıcı: Demirci

2.952,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

9 2952.20
adidas Hoops Mid 3.0 K 39,5 Beden

Satıcı: Çevik Spor

2.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

6 saat önce

10 2999.00
adidas Hoops Mid 3.0 K 39 1/3 Beden

Satıcı: Çevik Spor

2.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

6 saat önce

11 2999.00
adidas Hoops Mid 3.0 K 39 Beden

Satıcı: Çevik Spor

2.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

6 saat önce

12 2999.00
adidas Hoops Mid 3.0 K 38 2/3 Beden

Satıcı: Çevik Spor

2.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

6 saat önce

13 2999.00
adidas Hoops Mid 3.0 K 38,5 Beden

Satıcı: Çevik Spor

2.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

6 saat önce

14 2999.00
adidas Hoops Mid 3.0 K 28 Beden

Satıcı: Vendora Mağazacılık

3.208,93 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

6 saat önce

15 3208.93
adidas Hoops Mid 3.0 K 40 Beden

Satıcı: TEKİNLERBURADA

3.599,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

6 saat önce

16 3599.00
adidas Hoops Mid 3.0 K 42,5 Beden

Satıcı: doğan sport

4.299,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

6 saat önce

17 4299.00
adidas Hoops Mid 3.0 K 42 Beden

Satıcı: doğan sport

4.299,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

6 saat önce

18 4299.00

Adidas Hoops Mid Çocuk Spor Ayakkabı Fiyat Geçmişi

Adidas Hoops Mid Çocuk Spor Ayakkabı Ürün Ailesi

Adidas Hoops Mid Çocuk Spor Ayakkabı Temel Özellikleri

Türü:
Renk:
Normal

Adidas Hoops Mid Çocuk Spor Ayakkabı Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

TASARIM

• Renk Siyah
• İçerdiği Renkler Siyah Beyaz Gri
• Taban Rengi Beyaz Siyah
• Tarz İkonik
• Ayak Kapama Bağcıklı
• Taban Tipi Düz
• Taban Kalınlığı Kalın
• Havalı Taban Yok
• Bilek Boyu Orta Yüksek
• Ön Kısım Genişliği Normal
• Vurgulanmış Logo Var
• Burun Koruma Yok
• Çekme İpi Yok

Adidas Hoops Mid Çocuk Spor Ayakkabı Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.