Kullanıcı Tipi:
Türü:
Renk:
Materyal:
Taban Tipi:
Ayak Kapama:
Ön Kısım Genişliği:
Normal
Kullanım Alanı:

Adidas K 74 Unisex Spor Ayakkabı Fiyatları

Adidas Erkek Siyah Spor Ayakkabı Ig8951 001 siyah

Satıcı: samuraysport

3.509,32 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

24 dk önce

1 3509.32
Adidas K 74 Erkek Günlük Spor Ayakkabı C-adııg8951e10a00 Siyah

Satıcı: dalkilicspor

3.530,12 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

24 dk önce

2 3530.12
adidas K 74 Erkek Sneaker 47,5 Beden

Satıcı: Dalkılıç

3.639,30 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

3 3639.30
adidas K 74 Erkek Sneaker 45,5 Beden

Satıcı: Dalkılıç

3.639,30 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

4 3639.30
Adidas Erkek Siyah Spor Ayakkabı Ig8951 001 siyah

Satıcı: Spormarkt

3.915,11 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

24 dk önce

5 3915.11
Adidas Erkek Siyah Spor Ayakkabı Ig8951 001 siyah

Satıcı: Spormarkt

3.915,11 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

6 3915.11
adidas K 74 Erkek Sneaker 38 Beden

Satıcı: SPORMARKT

4.149,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

7 4149.00
Adidas Erkek Siyah Spor Ayakkabı Ig8951 001

Satıcı: karakayaspor

4.600,41 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

24 dk önce

8 4600.41
Adidas Erkek Siyah Spor Ayakkabı Ig8951 001 siyah

Satıcı: sadikaltunforumavm

4.627,11 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

9 4627.11
adidas K 74 Kadın Günlük Spor Ayakkabı Siyah 36.5

Satıcı: SPORMARKT

5.899,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 dk önce

10 5909
adidas K 74 Kadın Günlük Spor Ayakkabı Siyah 38

Satıcı: SPORMARKT

5.899,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

17 dk önce

11 5909

Adidas K 74 Unisex Spor Ayakkabı Fiyat Geçmişi

Adidas K 74 Unisex Spor Ayakkabı Temel Özellikleri

Türü:
Renk:
Normal

Adidas K 74 Unisex Spor Ayakkabı Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

TASARIM

• Renk Siyah
• İçerdiği Renkler Siyah Beyaz
• Taban Rengi Çok Renkli
• Tarz Retro
• Ayak Kapama Bağcıklı
• Taban Tipi Düz
• Taban Kalınlığı Normal
• Havalı Taban Yok
• Bilek Boyu Normal
• Ön Kısım Genişliği Normal
• Vurgulanmış Logo Var
• Burun Koruma Var
• Çekme İpi Yok

TEKNOLOJİ

• Yastıklama Teknolojisi EVA Orta Taban

Adidas K 74 Unisex Spor Ayakkabı Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.