Kullanıcı Tipi:
Türü:
Renk:
Materyal:
Taban Tipi:
Ayak Kapama:
Ön Kısım Genişliği:
Geniş
Kullanım Alanı:

Adidas Kantai Trail Erkek Spor Ayakkabı Fiyatları

Adidas Erkek Günlük Spor Ayakkabı Kantaı Trail Jr5612

Satıcı: Sporalışverişim

4.580,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

1 4580.90
Adidas Erkek Günlük Spor Ayakkabı Kantaı Trail Jr5612

Satıcı: Sporalışverişim

4.580,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

2 4580.90
Adidas Erkek Günlük Spor Ayakkabı Kantaı Trail Jr5612

Satıcı: Sporalışverişim

4.580,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

3 4580.90
Shaolı/cblack/sılpeb Adidas Erkek Günlük Spor Ayakkabı Kantaı Trail Jr5612 Haki

Satıcı: SporAlışverişim

4.796,48 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

4 4796.48
Shaolı/cblack/sılpeb Adidas Erkek Günlük Spor Ayakkabı Kantaı Trail Jr5612 Haki

Satıcı: MercurySport

4.796,48 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

5 4796.48
Shaolı/cblack/sılpeb Adidas Erkek Günlük Spor Ayakkabı Kantaı Trail Jr5612 Haki

Satıcı: KORAYSPOR

5.370,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

6 5370.05
Adidas Erkek Günlük Spor Ayakkabı Kantaı Trail Jr5612

Satıcı: Korayspor

5.901,78 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

7 5901.78
Adidas Erkek Günlük Spor Ayakkabı Kantaı Trail Jr5612

Satıcı: Korayspor

5.901,78 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

8 5901.78
Adidas Erkek Günlük Spor Ayakkabı Kantaı Trail Jr5612

Satıcı: Korayspor

5.901,78 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

9 5901.78
Adidas Erkek Günlük Spor Ayakkabı Kantaı Trail Jr5612

Satıcı: Korayspor

5.901,78 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

10 5901.78
Adidas Erkek Günlük Spor Ayakkabı Kantaı Trail Jr5612

Satıcı: Korayspor

6.346,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

11 6346.00

Adidas Kantai Trail Erkek Spor Ayakkabı Fiyat Geçmişi

Adidas Kantai Trail Erkek Spor Ayakkabı Ürün Ailesi

Adidas Kantai Trail (JR5612) Erkek Spor Ayakkabı Haki / Siyah 4.580,90 TL
Adidas Kantai Trail (JI4819) Erkek Spor Ayakkabı Bej / Beyaz 5.358,00 TL

Adidas Kantai Trail Erkek Spor Ayakkabı Temel Özellikleri

Türü:
Renk:
Geniş

Adidas Kantai Trail Erkek Spor Ayakkabı Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

TASARIM

• Renk Haki
• İçerdiği Renkler Siyah Haki
• Taban Rengi Siyah
• Ayak Kapama Bağcıklı
• Taban Tipi Normal
• Taban Kalınlığı Kalın
• Havalı Taban Yok
• Bilek Boyu Normal
• Ön Kısım Genişliği Geniş
• Vurgulanmış Logo Var
• Burun Koruma Var
• Çekme İpi Var

TEKNOLOJİ

• Yastıklama Teknolojisi Lightstrike

Adidas Kantai Trail Erkek Spor Ayakkabı Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.